Bal kostiumowy zbliża się wielkimi krokami…

A razem z nim stroje, występy indywidualne i grupowe, konkursy, tańce, muzyka, emocje – jednym słowem – WSPANIAŁE WYDARZENIE! W tym roku obowiązują stroje z recyklingu.

Wszystkich miłośników dobrej zabawy zapraszamy na parkiet we wtorek 25 lutego 2020 roku o godz. 17.00 do Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie.

Już od dłuższego czasu nasi uczniowie przygotowują się do balu maskowego, który odbędzie się w szkolnej auli udekorowanej przez maturzystów z okazji tegorocznej studniówki w klimacie mafii lat dwudziestych i trzydziestych, czasów Al Capone, prohibicji, jazzu, swingu, ulicznych potańcówek.

Bale kostiumowe w naszej szkole mają swoją bogatą tradycję. Odbywają się już od wielu lat i cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Na zdjęciu bal karnawałowy, kostiumowy 1992. Od lewej: Irmina Tomankiewicz-Kozaczyńska, Anna Stefańczyk, Teresa Świerbutowicz, Krzysztof Dąbek, Alina Tkaczyk. Fot. przekazała do Archiwum ZSP w Lublinie P. wicedyr Alina Tkaczyk.

E. K.

Fot. z Archiwum ZSP w Lublinie