Biennale ZPAP 2018-2019

Zapraszamy na wernisaż wystawy „Biennale ZPAP 2018-2019”, który odbędzie się 30 maja 2019 r. o godz. 18.00 w Biurze Wystaw Artystycznych przy ul. Sobieskiego 18 w Rzeszowie. Wystawa potrwa do 18 czerwca bieżącego roku.

„Biennale ZPAP 2018-2019”, czyli Przeglądowa Wystawa Członków Okręgu Rzeszowskiego Związku Polskich Artystów Plastyków. Jest ona okazją do artystycznej konfrontacji bieżącej twórczej aktywności artystów plastyków zrzeszonych w rzeszowskim Okręgu  ZPAP.  Reprezentują oni różne środowiska. To pracownicy akademiccy, konserwatorzy i muzealnicy, etatowi pracownicy i działacze instytucji kultury, ale również prowadzący indywidualne działalności jak również wolne zawody. Są mieszkańcami przede wszystkim Rzeszowa, ale również Przemyśla, Jarosławia, Tarnobrzega, Krosna, Ropczyc i wielu okolicznych miejscowości.

Biennale ZPAP jest swoistym świętem środowiska, które na płaszczyźnie artystycznej pragnie spotkania, konfrontacji i dialogu tak różnych postaw i manifestacji indywidualności.

image_pdfimage_print