„Body painting” w przedszkolu

Dnia 29.05.2018 r. uczennice kl. 3b z dużym zaangażowaniem odpowiedziały na zaproszenie przesłane przez Dyrektora Przedszkola nr 49 w Lublinie – panią Agatę Sawoniuk. Jedenastoosobowa grupa pod nadzorem pedagogicznym naszej szkoły partycypowała w obchodach Dnia Dziecka w przedszkolu przy ul. Pana Balcera 11.

Uczennice naszej szkoły wykazały się duża pomysłowością i umiejętnościami w malowaniu przedszkolakom twarzy, realizując w większości indywidualne pomysły małych miłośników „body painting”. To wspólnie kreowane zajęcie stwarzało szanse by nawiązywać ciekawe rozmowy i małe przyjaźnie. Przy dźwiękach muzyki i w klimacie zabaw prowadzonych przez duet „Leszka Orzeszka ” było dużo śmiechu radości, tanecznej aury, w którą dały się wciągnąć również uczennice naszego gimnazjum. Nasze uczennice uświetniły i wsparły dużym zaangażowaniem ten mały osiedlowy festiwal, kreując niezapomnianą atmosferę dzieciom w dniu ich święta.

Nauczyciel rysunku i malarstwa
Małgorzata Przygrodzka