„Czwórka” w lubelskim plastyku

IMG_5048W dniu 9 listopada 2015 roku Polskie Radio „Czwórka” było gościem w Zespole Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie. Ekipa dziennikarzy przeprowadziła  z uczniami i nauczycielami rozmowy na temat kształcenia i funkcjonowania naszej szkoły. W wywiadach poruszane były jedne z najbardziej aktualnych kwestii, np. jakie perspektywy zawodowe mają nasi absolwenci?

Wizycie  „Czwórki” towarzyszyły liczne konkursy i fotobudka, w której można było zrobić pamiątkowe zdjęcia. Został także rozegrany mecz siatkówki miedzy uczniami Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych i Liceum Plastycznego.  Przypominamy, że obie szkoły wchodzą w skład ZSP w Lublinie.

Listopadowa wizyta rozgłośni radiowej stała się źródłem powstania cyklu audycji radiowych, które można wysłuchać na portalu „Czwórki”. Tam też znajduje się relacja z przebiegu spotkania.

E.K.

Czwórkowy Turniej Szkolny w Lublinie  [W:] CZWÓRKA