Ewaluacja zewnętrzna w Liceum Plastycznym w Zespole Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie

Wizytatorzy CEA podczas obrony pracy dyplomowej uczennicy Julii MarekZ dniem 05 maja 2014 roku, zakończyła się w naszej szkole ewaluacja zewnętrzna problemowa, przeprowadzona przez wizytatorów Centrum Edukacji Artystycznej.

Wizytatorzy CEA podczas obrony pracy dyplomowej uczennicy Julii Marek, 09.04.2014

Zakres ewaluacji obejmował cztery wymagania:

1. Wymaganie 2: Procesy edukacyjne są zorganizowane w sposób sprzyjający uczeniu się;
  2. Wymaganie 3: Uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej;
  3. Wymaganie 7: Nauczyciele współpracują w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych;
  4. Wymaganie 11: Szkoła lub placówka organizując procesy edukacyjne uwzględnia wnioski z analizy wyników sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego, egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz innych badań zewnętrznych i wewnętrznych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w zakresie poszczególnych wymagań, raport stwierdza, co następuje:

1. W zakresie oceny poziomu spełnienia wymagań, w odniesieniu do wymagania 2: wymaganie spełniono w stopniu bardzo wysokim, ocena A;
  2. W zakresie oceny poziomu spełnienia wymagań, w odniesieniu do wymagania 3: wymaganie spełniono w stopniu bardzo wysokim, ocena A;
  3. W zakresie oceny poziomu spełnienia wymagań, w odniesieniu do wymagania 7: wymaganie spełniono w stopniu bardzo wysokim, ocena A;
  4. W zakresie oceny poziomu spełnienia wymagań, w odniesieniu do wymagania 11: wymaganie spełniono w stopniu bardzo wysokim, ocena A.
    Pełny raport z ewaluacji dostępny jest dla pracowników szkoły w zakładce Moodle.

Z wnioskami z raportu zostaną zapoznani uczniowie i Rada Rodziców ZSP im. C. K. Norwida w Lublinie.

Wizytatorzy CEA w ZSP w Lublinie

Wizytatorzy CEA podczas obrony pracy dyplomowej uczennicy (Julia Marek) 09.04.2014