Konkurs „Kraje francuskojęzyczne na świecie”

Flagi krajów francuskojęzycznych na świecie.

Zapraszamy uczniów szczególnie zainteresowanych historią, geografią, literaturą, kulturą oraz zwyczajami krajów francuskojęzycznych do udziału w IX edycji konkursu „Kraje francuskojęzyczne na świecie” organizowanego przez III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie. Konkurs  odbędzie się w dniu 18 grudnia 2020 r. i będzie miał formę testu pisemnego w języku polskim na platformie www.exam.net.

Prosimy o zgłaszanie się chętnych uczniów do p. Agnieszki Drzewieckiej za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Szkolny koordynator ds. konkursów
Agnieszka Drzewiecka