Konkurs Rysunek Miesiąca II 2020

Stowarzyszenie Lubelski Plastyk Stowarzyszenie Lubelski Plastyk

W dniu 5 lutego 2020 roku Rada Artystyczna Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie przyznała nagrodę Klaudii Puławskiej oraz wyróżnienia honorowe dla Patrycji Gogłozy i Wiktorii Maruchy.

Protokół z obrad Jury z 05.02.2020

Pozostałe prace, które wpłynęły na konkurs

Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.

fot. Zdzisław Kwiatkowski

W czwartek 6 lutego 2020 roku o godzinie 11.30 (przerwa) na dolnym korytarzu ZSP w Lublinie odbyło się podsumowanie konkursu oraz wręczenie dyplomów i nagrody w wysokości 200 zł, którą ufundowało Stowarzyszenie Lubelski Plastyk. Uroczystości towarzyszyło także ogłoszenie wyniku konkursu czytelniczego „Polecam – Przeczytaj” oraz otwarcie wystawy prac z rysunku i malarstwa klas: 1A, 1B, 1C, 4B.

Nagrodzonym uczennicom gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu, tym razem na najlepszą pracę z malarstwa. Czekamy na wasze obrazy w bibliotece szkolnej.

E. K.

fot. Małgorzata Kierczuk-Macieszko

Opis alternatywny. Galeria składa się z dziewięciu plików graficznych.

Na dolnym korytarzu wiszą nagrodzone rysunki. Naprzeciwko znajdują się rysunki i obrazy z malarstwa innych uczniów oraz duża praca z tkaniny artystycznej.

Dyr Krzysztof Dąbek przemawia do uczniów. Razem z Jolantą Jarosińską gratulują i wręczają nagrody uczniom.

Obecny jest także nauczyciel Zdzisław Kwiatkowski.

Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.