Marcin Lisowski przedstawia ponadczasowe wartości

Film o zagadkowym tytule „Wartości życia rodzinnego zatopione w piasku” Marcina Lisowskiego, ucznia klasy trzeciej gimnazjum z Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie został wyróżniony w kategorii multimedialnej w konkursie pt. „Każdy piękny od poczęcia”. Film został wykonany w programie Windows Live Movie Maker.

Konkurs był adresowany do szkół województwa lubelskiego. Według regulaminu jego celem było ukazanie wartości życia każdego człowieka, od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Lubelski Kurator Oświaty oraz Wojewoda Lubelski. Uroczystość podsumowująca i wręczenie nagród odbyły się 24 marca 2017 roku w Narodowy Dzień Życia w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

Opiekunem merytorycznym Marcina jest jego wychowawca – Tomasz Banaszkiewicz.
Serdecznie gratulujemy sukcesu!

W/w artykuł: Narodowy Dzień Życia w Lublinie: finał konkursu „Każdy piękny od poczęcia” [W:] Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie [online]. [dostęp 2017.03.28] http://www.lublin.uw.gov.pl/aktualnosci/narodowy-dzie%C5%84-%C5%BCycia-w-lublinie-fina%C5%82-konkursu-%E2%80%9Eka%C5%BCdy-pi%C4%99kny-od-pocz%C4%99cia%E2%80%9D

E. K. 

image_pdfimage_print

Jedna myśl nt. „Marcin Lisowski przedstawia ponadczasowe wartości

Możliwość komentowania jest wyłączona.