Nauczyciele przedmiotów artystycznych

Ze względu na ograniczoną pojemność skrzynek prosimy nie dołączać w wiadomościach dużych załączników (zdjęć, prezentacji, itp.) – maksymalna wielkość pliku do 500 KB. Jednocześnie prosimy nauczycieli o usuwanie zbędnych wiadomości i załączników na kontach swoich skrzynek w celu zwolnienia miejsca oraz sprawnego działania poczty.

Służbowa poczta e-mail nie powinna być używana do zdalnego nauczania, ani do pełnienia roli archiwum w chmurze.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

  • Matylda Banasiewicz m.banasiewicz@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Anna Chmielnik a.chmielnik@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Andrzej Mazuś a.mazus@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Ryszard Paluch r.paluch@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Marek Sugier m.sugier@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Anna Świerbutowicz-Kawalec a.swierbutowicz-kawalec@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Krzysztof Wereński k.werenski@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Robert Wojniusz r.wojniusz@liceumplastyczne.lublin.pl

FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA

  • Małgorzata Kierczuk-Macieszko m.macieszko@liceumplastyczne.lublin.pl

ARANŻACJA WNĘTRZ

  • Andrzej Mazuś a.mazus@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Grzegorz Olik g.olik@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Anna Świerbutowicz-Kawalec a.swierbutowicz-kawalec@liceumplastyczne.lublin.pl

PODSTAWY PROJEKTOWANIA

  • Matylda Banasiewicz m.banasiewicz@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Tadeusz Kliczka tadeuszkliczka@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Grzegorz Olik g.olik@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Ryszard Paluch r.paluch@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Anna Świerbutowicz-Kawalec a.swierbutowicz-kawalec@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Marta Wasilczyk m.wasilczyk@liceumplastyczne.lublin.pl

PROJEKTOWANIE MULTIMEDIALNE

  • Robert Wojniusz r.wojniusz@liceumplastyczne.lublin.pl

PODSTAWY FOTOGRAFII I FILMU

  • Krzysztof Wereński k.werenski@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Małgorzata Kierczuk-Macieszko m.macieszko@liceumplastyczne.lublin.pl

RYSUNEK I MALARSTWO

  • Dorota Andrzejewska-Marzec d.andrzejewska@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Matylda Banasiewicz (urlop)
  • Leszek Duma l.duma@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Zdzisław Kwiatkowski z.kwiatkowski@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Małgorzata Przygrodzka m.przygrodzka@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Grzegorz Tomczyk g.tomczyk@liceumplastyczne.lublin.pl

RZEŹBA

  • Waldemar Arbaczewski w.arbaczewski@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Agnieszka Kasprzak a.kasprzak@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Piotr Szymankiewicz p.szymankiewicz@liceumplastyczne.lublin.pl

SNYCERSTWO

  • Waldemar Arbaczewski w.arbaczewski@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Krzysztof Kijewski krzysztofkijewski@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Wojciech Koryciński w.korycinski@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Jarosław Skoczylas j.skoczylasi@liceumplastyczne.lublin.pl

TKANINA ARTYSTYCZNA

  • Anna Łoś a.los@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Piotr Strobel p.strobel@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Marta Wasilczyk m.wasilczyk@liceumplastyczne.lublin.pl

TECHNIKI RZEŹBIARSKIE

  • Wojciech Koryciński w.korycinski@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Jarosław Skoczylas j.skoczylasi@liceumplastyczne.lublin.pl
image_pdfimage_print