Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących

Ze względu na ograniczoną pojemność skrzynek prosimy nie dołączać w wiadomościach dużych załączników (zdjęć, prezentacji, itp.) – maksymalna wielkość pliku do 500 KB. Jednocześnie prosimy nauczycieli o usuwanie zbędnych wiadomości i załączników na kontach swoich skrzynek w celu zwolnienia miejsca oraz sprawnego działania poczty.

Służbowa poczta e-mail nie powinna być używana do zdalnego nauczania, ani do pełnienia roli archiwum w chmurze.

BIOLOGIA, CHEMIA, PRZYRODA

  • Tomasz Banaszkiewicz (urlop)

BIOLOGIA

  • Katarzyna Wrzesińska k.wrzesinska@liceumplastyczne.lublin.pl

CHEMIA

  • Katarzyna Wrzesińska k.wrzesinska@liceumplastyczne.lublin.pl

DORADZTWO ZAWODOWE

  • Anna Giecko giecko@liceumplastyczne.lublin.pl

FILOZOFIA

  • Jerzy Kozera j.kozera@liceumplastyczne.lublin.pl

FIZYKA

  • Kamil Kamiński k.kaminski@liceumplastyczne.lublin.pl

GEOGRAFIA

  • Bogumiła Maruszak-Flis b.flis@liceumplastyczne.lublin.pl

INFORMATYKA

  • Marek Sugier m.sugier@liceumplastyczne.lublin.pl

HISTORIA SZTUKI

  • Krzysztof Dąbek k.dabek@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Anna Papierkowska-Zając a.papierkowska@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Paulina Zarębska-Denysiuk p.zarebska@liceumplastyczne.lublin.pl

HISTORIA

  • Anna Giecko giecko@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Jerzy Kozera j.kozera@liceumplastyczne.lublin.pl

JĘZYK ANGIELSKI

  • Monika Anudu m.wojcik@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Izabela Matyaszewska i.matyaszewska@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Zuzanna Wyroślak z.wyroslak@liceumplastyczne.lublin.pl

JĘZYK FRANCUSKI

  • Agnieszka Drzewiecka a.drzewicka@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Dorota Nowiszewska-Machoń d.machon@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Alina Tkaczyk atkaczyk@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Irmina Tomankiewicz-Kozaczyńska i.kozaczynska@liceumplastyczne.lublin.pl

JĘZYK POLSKI

  • Agnieszka Aleksandrowicz a.aleksandrowicz@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Danuta Klimala-Brauze d.klimala@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Anna Stefańczyk a.stefanczyk@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Ewa Wrona e.wrona@liceumplastyczne.lublin.pl

JĘZYK ROSYJSKI

  • Teresa Dąbek t.dabek@liceumplastyczne.lublin.pl

MATEMATYKA

  • Joanna Kozłowska kozlowska@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Katarzyna Markiewicz k.markiewicz@liceumplastyczne.lublin.pl

RELIGIA

  • Waldemar Dziaczkowski w.dziaczkowski@liceumplastyczne.lublin.pl
  • ks. Marek Sawicki m.sawicki@liceumplastyczne.lublin.pl

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

  • Anna Giecko giecko@liceumplastyczne.lublin.pl

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • Teresa Skrzypiec-Rejzner t.skrzypiec-rejzner@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Tomasz Krasowski t.krasowski@liceumplastyczne.lublin.pl

ETYKA

  • Jerzy Kozera j.kozera@liceumplastyczne.lublin.pl

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

  • Tomasz Krasowski t.krasowski@liceumplastyczne.lublin.pl

PODSTAWY WIEDZY O FILMIE

  • Małgorzata Kierczuk-Macieszko m.macieszko@liceumplastyczne.lublin.pl

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  • Anna Giecko giecko@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Marek Łucjan m.lucjan@liceumplastyczne.lublin.pl

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

  • Anna Giecko a.giecko@liceumplastyczne.lublin.pl

BIBLIOTEKARZ

  • Jolanta Jarosińska j.jarosinska@liceumplastyczne.lublin.pl
  • Elżbieta Marut-Kargul e.kargul@liceumplastyczne.lublin.pl

PEDAGOG SZKOLNY

  • Beata Stepanów b.stepanow@liceumplastyczne.lublin.pl

PSYCHOLOG SZKOLNY

  • Magdalena Krygier m.krygier@liceumplastyczne.lublin.pl
image_pdfimage_print