„Phantasia” uczniów ZSP nagrodzona!

Z przyjemnością informujemy o sukcesach naszych uczniów w II Ogólnopolskim Biennale „W Stronę Fantazji i Wyobraźni”, dedykowanemu Zdzisławowi Beksińskiemu.

• Nagroda I (kategoria grafika) –  Magdalena Niścior – „Widmo”; nauczyciel: Zdzisław Kwiatkowski
  • Wyróżnienie (kategoria grafika) – Robert Rejmak – „Obstacles”;  nauczyciel: Zdzisław Kwiatkowski
  • Nagroda specjalna Dyrektora Muzeum Rzemiosła w Krośnie mgr Ewy Mańkowskiej – Katarzyna Banasiak – „Sinobrody”; nauczyciel: Dorota Marzec

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Organizatorami II Ogólnopolskiego Biennale „W Stronę Fantazji i Wyobraźni” jest Liceum Plastyczne im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie. Konkurs skierowany był do uczniów liceów plastycznych i ogólnokształcących szkół sztuk pięknych. Z 28 szkół artystycznych w Polsce nadesłano łącznie 267 prac wykonanych w dyscyplinach i technikach określonych regulaminem konkursu: malarstwo, rysunek, grafika. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano 98 prac.

Protokół z posiedzenia jury konkursu z dnia 16.02.2016 r.

E.K.