Plener w Hajfie – wystawa w Biblio

Wystawa prac uczniów Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie powstałych po powrocie z pleneru w Izraelu, który odbył się w dniach 15-21 listopada 2016 roku.

Wystawa czynna od 2 (wernisaż godz. 15.30) do 17 marca 2017 roku w Bibliotece Multimedialnej – Biblio Lublin przy ul. Szaserów 13–15 w Lublinie. Zapraszamy!

Na wystawie można zobaczyć fotografię, rysunek, malarstwo i grafikę.  Prace zostały wykonane w szkole oraz w Zakładzie Grafiki Warsztatowej i Eksperymentalnej ISP WA UMCS pod kierunkiem dr hab. szt. Alicji Snoch-Pawłowskiej.

W plenerze uczestniczyli uczniowie: Dominika Markowicz, Zuzanna Hanc, Kinga Ciepiel, Mariusz Janik i Tomasz Walencik. Nauczycielami prowadzącymi byli: Małgorzata Przygrodzka (opiekun pleneru), Małgorzata Kierczuk-Macieszko, Zdzisław Kwiatkowski i Krzysztof Wereński.

Plener w Hajfie został sfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

E. K.

Galeria 1, fotoreportaż z wernisażu

Galeria 2, prace z wystawy

• źródło fot. w galerii 2: H A J F A – poplenerowa wystawa [W:] biblio [dostęp 2017.03.06] http://biblio.lublin.pl/art,322,h-a-j-f-a-poplenerowa-wystawa