Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasach koronawirusa w ZSP w Lublinie

20.04.2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi materiałami. Tym razem znajdują się tu informacje dotyczące zdrowia psychicznego oraz kondycji psychicznej. Przybliżymy Państwu problematykę zaburzeń lękowych i depresyjnych, ale również pokażemy szybki sposób na poradzenie sobie z atakiem lęku. Chciałyśmy również stworzyć możliwość zaopiekowania się sobą i swoimi emocjami w sytuacjach zamartwiania się oraz odczuwania pesymizmu.

Zapraszamy do oglądania
Magdalena Krygier i Beata Stepanów

Rodzice, Nauczyciele:

Uczniowie:

Wpis wielostronicowy. Przełączaj się na inne strony w lewym dolnym rogu tekstu. Na ostatniej stronie znajdują się aktualne formy kontaktu z psychologiem i pedagogiem szkolnym.