Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasach koronawirusa w ZSP w Lublinie

31.03.2020

Maturzyści

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi radzenia sobie ze stresem oraz innymi, które pośrednio również w tym pomagają, takimi jak:  zarządzanie czasem oraz strategie uczenia się. Powodzenia!

Poniżej zamieszczamy materiały, tym razem z myślą o maturzystach. Chociaż z drugiej strony, treści są na tyle uniwersalne, że mogą z nich skorzystać także inni zainteresowani uczniowie. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Z czasem będziemy dodawać również nowe treści w miarę pojawiania się nowych propozycji.

Magdalena Krygier i Beata Stepanów

Dla uczniów:

Wpis wielostronicowy. Przełączaj się na inne strony w lewym dolnym rogu tekstu. Na ostatniej stronie znajdują się aktualne formy kontaktu z psychologiem i pedagogiem szkolnym.