Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasach koronawirusa w ZSP w Lublinie

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Tym razem zapraszamy do zapoznania się z ciekawostkami z obszaru neurobiologii mózgu, które doskonale wyjaśniają pewne niezrozumiałe, z naszego dorosłego punktu widzenia, zachowania nastolatków. Załączamy również nieco dłuższe wykłady specjalistów związanych z SWPS w Warszawie. Dla uczniów przygotowałyśmy syntetyczne informacje o poczuciu własnej wartości oraz przydatną wiedzę nt. ataków paniki.

Zapraszamy do oglądania
Magdalena Krygier i Beata Stepanów

Dla Rodziców i Nauczycieli:

Dla Uczniów:

Wpis wielostronicowy. Przełączaj się na inne strony w lewym dolnym rogu tekstu. Na ostatniej stronie znajdują się aktualne formy kontaktu z psychologiem i pedagogiem szkolnym.