Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasach koronawirusa w ZSP w Lublinie

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Ze względu na wyjątkowe okoliczności epidemiologiczne i związaną z nimi konieczność pozostania w domach, zmianie ulegają dotychczasowe formy kontaktu z psychologiem i pedagogiem szkolnym.

Można się z nami kontaktować poprzez dziennik elektroniczny lub pocztę elektroniczną:

• psycholog: m.krygier@liceumplastyczne.lublin.pl
  • pedagog: b.stepanow@ liceumplastyczne.lublin.pl

Możliwe jest również kontaktowanie się z psychologiem poprzez Skype – po uprzednim umówieniu się na konkretny termin za pośrednictwem e-maila.

• Skype: Magdalena Krygier

Poniżej zamieszczamy materiały, zarówno w wersji do oglądania jak i poczytania. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Z czasem będziemy dodawać również nowe treści.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu we wskazanych formach.

Magdalena Krygier i Beata Stepanów

Materiały: