Rodzice

Uwaga: Ze względu na częste aktualizacje proszę odświeżyć stronę lub oczyścić pamięć podręczną przeglądarki.

PodrecznikDZIENNIK ELEKTRONICZNY

Podrecznik Uczniowie Optivum NET+ Moduł Uczeń 14.3.0.10662

instrukcja użytkownika (1,65 MB)

Wprowadzanie kolejnych etapów reformy edukacji wiąże się z naturalnymi pytaniami oraz wątpliwościami. Jedną z takich kwestii jest organizacja naboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych.Wówczas o przyjęcie będą ubiegali się pierwsi absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej oraz ostatniej klasy gimnazjum. Postępowania rekrutacyjne dla tych dwóch grup uczniów zostaną przeprowadzone oddzielnie, według odrębnych kryteriów rekrutacyjnych.

Anna Zalewska
Minister Edukacji Narodowej

Załączniki:

„Dobry Start” to 300 zł wsparcia wypłacanego raz w roku wszystkim uczniom.

RADA RODZICÓW

Dyżury nauczycieli – konsultacje dla rodziców 2017/2018

Ubezpieczenie szkolne

Zestaw podręczników obowiązujący w Zespole Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie w roku szkolnym 2018-19