Rodzice

Uwaga: Ze względu na częste aktualizacje proszę odświeżyć stronę lub oczyścić pamięć podręczną przeglądarki.

PodrecznikDZIENNIK ELEKTRONICZNY

Podrecznik Uczniowie Optivum NET+ Moduł Uczeń 14.3.0.10662

instrukcja użytkownika (1,65 MB)

Procedury udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w ZSP w Lublinie + załączniki (pliki .docx) w zakładce „Druki do pobrania”

RADA RODZICÓW

Dyżury nauczycieli – konsultacje dla rodziców 2018/2019

Ubezpieczenie szkolne

W roku szkolnym 2018/2019 Zespół Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie nie będzie pośredniczyć w zawieraniu polisy na ubezpieczenie grupowe NW dla młodzieży szkolnej. Ubezpieczenie NW dla uczniów należy zorganizować we własnym zakresie.

Zestaw podręczników obowiązujący w Zespole Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie w roku szkolnym 2018-19

Egzaminy zewnętrzne:

Egzaminy wewnętrzne

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców i Opiekunów z dnia 13.01.2017 roku

List Ministra Edukacji Narodowedo Dyrektorów Szkół, Nauczycieli i Pracowników Oświaty z dnia 13.01.2017 roku

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych
Wprowadzanie kolejnych etapów reformy edukacji wiąże się z naturalnymi pytaniami oraz wątpliwościami. Jedną z takich kwestii jest organizacja naboru na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych.Wówczas o przyjęcie będą ubiegali się pierwsi absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej oraz ostatniej klasy gimnazjum. Postępowania rekrutacyjne dla tych dwóch grup uczniów zostaną przeprowadzone oddzielnie, według odrębnych kryteriów rekrutacyjnych.

Anna Zalewska
Minister Edukacji Narodowej