RODZICE

Uwaga: Ze względu na częste aktualizacje proszę odświeżyć stronę lub oczyścić pamięć podręczną przeglądarki.

PodrecznikDZIENNIK ELEKTRONICZNY

Podrecznik Uczniowie Optivum NET+ Moduł Uczeń 14.3.0.10662

instrukcja użytkownika (1,65 MB)

Dyrekcja Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie zwraca się z prośbą do Rodziców o zapoznanie się z następującymi dokumentami:

Procedury udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w ZSP w Lublinie + załączniki (pliki .docx) w zakładce „Druki do pobrania”

RADA RODZICÓW

Dyżury nauczycieli – konsultacje dla rodziców 2017/2018

Ubezpieczenie szkolne

Zestaw podręczników obowiązujący w Zespole Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie w roku szkolnym 2017-18

List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców i Opiekunów z dnia 13.01.2017 roku

List Ministra Edukacji Narodowedo Dyrektorów Szkół, Nauczycieli i Pracowników Oświaty z dnia 13.01.2017 roku