RADA RODZICÓW

Uwaga:
Ze względu na częste aktualizacje proszę odświeżyć stronę lub oczyścić pamięć podręczną przeglądarki.

Najważniejsze wskazówki na temat odświeżania strony internetowej na Windows

Ubezpieczenie NW uczniowie 2016-2017 – warunki

PZU – Ogólne Warunki Ubezpieczenia związane z ubezpieczeniem dzieci

Skład Rady Rodziców Zespołu Szkół Plastycznych w Lublinie w roku szkolnym 2016/17:

• Przewodniczący Rady Rodziców – Marek Wąsala
  • Vice Przewodnicząca RR – Beata Dobosz
  • Sekretarz – Edyta Zacharewicz
  • Skarbnik – Monika Grądziel
  • Komisja rewizyjna – Sylwester Kawa
  • Komisja rewizyjna – Anna Krupka
  • Komisja rewizyjna – Teresa Stachura
  • Członek RR – Anna Feret
  • Członek RR – Elżbieta Kowalska-Dzieciuch

NR KONTA

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Plastycznych w Lublinie zwraca się z prośbą o dobrowolne wpłaty, które mogą być dokonywane w całości lub w ratach częściowych. Rada Rodziców uchwaliła składkę w wysokości 100 zł rocznie.

Wpłat należy dokonywać w sekretariacie lub na konto RR

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Plastycznych

nr konta 82 1440 1273 0000 0000 1747 1945

PKO Bank Polski – Centrala
ul. Puławska 15

W tytule przelewu proszę napisać : Imię i Nazwisko oraz klasa.

Środki pochodzące ze składek będą wykorzystane na statutowe cele Rady Rodziców:

• Pobudzanie i organizowanie formy aktywności rodziców na rzecz wspomagania realizacji celów i zadań szkoły.
  • Gromadzenie funduszy niezbędnych do wspierania statutowej działalności szkoły a także ustalanie zasad użytkowania tych funduszy.
  • Zapewnienie rodzicom współdziałania z innymi organizacjami szkoły, rzeczywisty wpływ na działalność szkoły.
  • Wyrażanie i przekazywanie opinii na temat pracy szkoły.
  • Udzielanie pomocy Samorządowi Uczniowskiemu między innymi poprzez jego dofinansowanie.
  • Udział w organizowaniu działalności kulturalnej, turystycznej, sportowej (wystawy, wernisaże, muzea, kina, bale, studniówki, turnieje sportowe, konkursy artystyczne, turnieje wiedzy i sprawności, wycieczki, plenery, obozy integracyjne), oraz pozyskanie środków finansowych na te cele.
  • Udzielanie pomocy w organizowaniu kół zainteresowań, zajęć fakultatywnych, specjalistycznego szkolenia, zajęć wyrównawczych, prelekcje dla młodzieży, rodziców i kadry pedagogicznej.
  • Pomoc w organizowaniu uroczystości szkolnych i państwowych.
  • Pomoc w organizowaniu okolicznościowych dekoracji, wystaw i gazetek oraz nagród rzeczowych i książkowych.
  • Pomoc w zakupie sprzętu.
  • Współudział w przyznawaniu i udzielaniu uczniom stypendiów i innych form pomocy materialnej w szczególności w zakresie dożywiania, zapomóg losowych, bonów materialnych itp.
  • Organizowanie i udział oraz pozyskiwanie środków finansowych z aukcji prac uczniów Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie z przeznaczeniem na realizację statutowej działalności szkoły.

Za wszystkie wpłaty dziękujemy

Działalność Rady Rodziców