PRZEDMIOTY OGÓLNOPLASTYCZNE:
rysunek i malarstwo/ pracownia Zdzisława Kwiatkowskiego
Aleksandra Jagiełło kl. 1b_2; Martwa natura – rusunek światłocieniowy 70×100 cm
Aleksandra Jagiełło kl. 1b_2; Martwa natura – rusunek walorowo-światłocieniowy 70×50 cm
Julia Kłębukowska kl. 1b_2; Martwa natura – rusunek konstrukcyjny 100x70cm
Klara Zarzeczna kl. 1b_2; Martwa natura – rusunek światłocieniowy 70×100 cm
Maja Kornet kl.1b_1; Rysunek światłocieniowy – głowa gipsowa (trzy ujęcia) 100×70 cm
Weronika Lasocka kl. 1b_2; Portret – rysunek węglem
Zuzanna Meresta kl. 1b_2; Martwa natura – rysunek światłocieniowy, 100×70 cm
Zuzanna Meresta kl. 1b_2; Martwa natura – rysunek walorowo-światłocieniowy, 50×70 cm
Zuzanna Zdanowska kl. 1b_2; Rysunek konstrukcyjny – głowa gipsowa (trzy ujęcia), 70×100 cm;
Agata Sarzyńska kl.3A_1, Studium martwej natury – rysunek węglem 60x80cm
Agata Sarzyńska kl.3a_1, Studium postaci – rysunek węglem, 100×70 cm
Izabela Serwin kl.3a_1, Studium postaci – rysunek węglem, 100×70 cm
Natalia Godyńska kl.3a_1, Martwa natura z manekinem – interpretacja, 70x100cm
Natalia Godyńska kl.3A_1, Studium martwej natury – rysunek węglem 60x80cm
Natalia Godyńska kl.3a_1, Studium postaci – rysunek ołówkiem; 100×70 cm
Natalia Psujek kl.3A_1, Studium martwej natury – rysunek węglem 60x80cm
Wiktoria Marucha 3A_1, Studium postaci – rysunek ołówkiem, 100×70 cm
Wiktoria Marucha kl.3A_1, Studium postaci – rysunek ołówkiem, 100×70 cm
Dominika Włodek kl.3A_2, Martwa natura z manekinem – interpretacja, technika mieszana, 70×100 cm
Dominika Włodek kl.3A_2, Studium postaci – rysunek ołówkiem, 100×70 cm
Karolina Bronisz kl.3A_2, Studium postaci – rysunek ołówkiem, 100×70 cm
Katarzyna Janeczko kl.3A_2, Martwa natura z manekinem – interpretacja, technika mieszana, 100×70 cm
Magdalena Opalińska kl.3A_2, Martwa natura z manekinem – interpretacja, technika mieszana, 70×100 cm
Magdalena Opalińska kl.3A_2, Studium martwej natury – rysunek węglem, 70×50 cm
Elżbieta Wojciukiewicz kl.4A_1; _Autoportret potrójny_- rysunek, 70x50cm
Klaudia Puławskakl.4a_1, Autoportret potrójny – rysunek cyfrowy
Maja Gasiorowska kl.4A_1; Plener – Muzeum Wsi Lubelskiej; 80X60cm
Miłosz Mazurek kl.4A_1; Plener – Muzeum Wsi Lubelskiej; 70X100cm
Miłosz Mazurek kl.4A_1; Plener – Muzeum Wsi Lubelskiej; 80X60cm
Monika Moskwa kl.4A_1; Plener – Muzeum Wsi Lubelskiej; 60X80cm
Patryk Martyna kl.4A_1; Plener – Muzeum Wsi Lubelskiej; 100X70cm
rysunek i malarstwo/ pracownia Leszka Dumy
Chęc Karolina Kl.3B Studium postaci-ołówek-70x74cm
Chęć Karolina KL.3B Martwa natura- Ołówek-70x100cm_
Chęć Monika Kl.1B Martwa natura -ołówek-70x100cm_
CHęć Monika Kl.1B-Martwa natura-ołówek-70x100cm_
Joć Amelia kl2C Studium postaci-Ołówek-297x420mm
Kucharska Natalia KL.1B-Martwa natura-akryl-50x70cm_
Myszkowiak Maja Kl.3B Studium postaci-węgiel-70X100cm
Zagraba Blanka Kl.1B-Martwa natura-ołówek-50x70cm_
Gawłowska Julia Kl.1B Martwa natura-akryl-70x100cm.
GawłowskaJulia Kl.1B-Martwa we wnętrzu- rys. Ołówek-70x100cm.
rysunek i malarstwo/ pracownia Grzegorza Tomczyka
Cichosz_Justyna_IIA_trz_42x29_7cm_akryl_01
Dmowska_Zuzanna_IIA_trz_29_7x42cm_akryl
Gospodarek_Aleksandra_IVB_arp_70x100cm_wegiel
Kowalczyk_Katarzyna_IIA_tka_18x24cm_technika-mieszana
Kowalczyk_Katarzyna_IIA_tka_70x100cm_sangwina
Krusinski_Jan_IIA_trz_29_7x42cm_akryl
Kwiecien_Anna_IIA_tka_42x29_7cm_akryl
Kwiecien_Anna_IIA_tka_100x70cm_wegiel_kreda
Ligaj_Barbara_IIA_tka_34x45cm_akryl
Ligaj_Barbara_IIA_tka_36x50cm_akryl
Michota_Aniela_IIA_trz_70x100cm_wegiel
Nowaczewska_Marcelina_IVB_arp_70x100cm_olowek
Nowaczewska_Marcelina_IVB_arp_100x70cm_akryl
Pawluk_Jagoda_IIB_arp_42x29_7cm
Pietrzak_Zuzanna_IIB_arp_29_7x42cm
Prazmo_Kamila_IIA_tka_70x100cm_olowek
Rola_Marta_IIA_tka_70x100cm_tusz
Ruszniak_Aleksandra_IIA_29_7x42cm_akryl
Stasiak_Michalina_IIA_tka_40x30cm_akryl
Szczesna_Kamila_IVA_tka_100x70cm_wegiel
Szczesna_Kamila_IVA_tka_100x70cm_wegiel
Marzewska_Sara_IIB_arp_42x29_7cm_olowek
rysunek i malarstwo/ pracownia Doroty Andrzejewskiej – Marzec
Anna-Wegiel-kl.3b_-rysunek-postaci-format-B1_wegiel
Barbara-Slotwinska-kl.5b_-martwa-natura-format-B3_-akwarela
Estera-Kazana-3b
Estera-Kazana-kl.3b_-rysunek-postaci-format-B1_-tech.-wegie
Estera-Kazana-kl.3b_-wg-J.Mehoffer-Slonce-majowe-akryl-na-papierze
Izabela-Krupka-kl.5b_-malarski-szkic-martwej-natury-akryl-na-papierze_-format-B2
Kamila-Maciejewska-kl.5b_-autoportret-w-lustrze-akryl-na-papierze_-format-B3
Katarzyna-Pieczynska-kl.3b_-autoportret-w-lustrze-olowek_-format-B1
Klaudia-Kliza-kl.3b_-rysunek-postaci-wegiel_-format-B1
Magda-Buczek-kl.4b-akryl-na-papierze_-format-B2
Magda-Buczek_-kl.4b_-pejzaz-rysunek-kredka_-format-B2
Magdalena-Szubartowska-kl.3b_-szkic-do-portretu-olowek_-format-A4
Magdalena-Wrona-kl.6b_-autoportret-olej-na-tekturze_-format-B2
Magdalena-Wrona-kl.6b_-pejzaz-olej-na-plotnie_-format-100x70cm
Maria-Iwaniuk-kl.4b-pejzaz-olej-na-plotnie-60x80cm
Maria-Iwaniuk-kl.4b-pejzaz-olej-na-plotnie-60x80cm
Maria-Iwaniuk-kl.4b-autoportret_-olej-na-tekturze-format-60x80cm
Maria-Iwaniuk_-kl.4b_-portret-rodzenstwa-olej-na-plotnie-50×70-cm
Natalia-Pastusiak_-kl.3b_-szkic-do-portretu-olowek_-format-A4
Weronika-Choinacka-kl.4b_-rysunek-postaci-wegiel_-format-B1-2
Weronika-Choinacka-kl.4b_-rysunek-postaci-wegiel_-format-B1
Weronika-Choinacka-kl.4b_rysunek-postaci-olowek_-format-B1
Weronika-Grochal-kl.6b_-pejzaz-akryl-na-plotnie-100x70cm
Weronika-Grochal-kl.6b_-pejzaz-akryl-na-plotnie_-60x80cm
Weronika-Grochal-kl.6b_-studium-martwej-natury-akryl-na-tekturze_-format-B2
Wiktoria-Matysiewicz-kl.3_-Aniol-wg-Leonarda-rysunek-weglem_-format-B3
Wiktoria-Matysiewicz-kl.3b_-autoportret-w-lustrze-rysunek-olowkiem_-format-B3
Wiktoria-Matysiewicz-kl.3b_-rysunek-postaci-wegiel_-format-B1
rysunek i malarstwo/ pracownia Małgorzaty Przygrodzkiej
klasa 5b grupa: projektowanie graficzne
Agata Rzeczycka Martwa natura , / klimat jesieni akryl/B2
Oliwia Pietrzak akryl/ B2
Zuzanna Bil Martwa nat , kolorystyka jesieni akryl /B2
Anna Rawka dwie martwe natury w tonacji cieplej i zimnej akryl/B2
Anna Rawka dwie martwe natury w tonacji cieplej i zimnej akryl/B2
Iga Gizewska. , Martwa natura elementy,kolorystyka jesieni akryl/B2
Maria Skrocka, Martwa natura. Elementy jesieni akryl, karton/ B2
klasa 1a grupa: snycerka
Zuzanna Kasperek: odtwórcze ćwiczenie martwa natura wg Cezanne’a akryl karton 70cm/70cm
Gucma Nina martwa natura , malarskie studium ,ciepłe kolory B2
klasa 2b grupa: projektowanie graficzne
Tiemann Anna , ćwiczenie odtwórcze martwa natura wgCezanne. Akryl , karton /B2
A Tiemann , studium martwa nat, (kontrast walorowy), rys ołówkiem /B2
Zuzanna Dul Autoportret , w bieżącej rzeczywistości akryl karton/ B2
Z Dul Martwa natura , akryl karton /B2
Z Dul ćwiczenie odtwórcze wg Cezanne
Malwina Glowacka, autoportret szkic
Małgorzata Jaskolska , szkic postaci -rys ołówkiem Format B1
M Jaskolska martwa natura -rys ołówkiem /B2
Izabela Pytka , Martwa Natura B2
Malwina Glowacka Martwa natura B2
rzeźba/ pracownia Agnieszki Kasprzak
Arabska Joanna, 2b, postać fantastyczna, plastelina, ok. 20 cm
Chinek Aleksandra, 3a, autoportret, plastelina, ok. 25 cm
Cichosz Justyna, 2a, postać fantastyczna, plastelina, ok. 25 cm
Długosz Kinga, 2c, studium dłoni, plastelina, 20 cm
Dul Zuzanna, 2b, postać fantastyczna, plastelina, ok. 20 cm
Giżewska Iga, 5b, autoportret, plastelina, ok. 25 cm
Głowacka Malwina, 2b, płaskorzeźba liść, plastelina, 15×15 cm
Godyńska Natalia, 3a, autoportret, plastelina, ok. 25 cm
Grygiel Wiktoria, 2b, postać fantastyczna, plastelina, ok. 25 cm
Joć Amelia, 2c, studium dłoni, plastelina, 20 cm
Agata Kołtun, 3a, autoportret, plastelina, ok. 25 cm
Kowalczyk Katarzyna, 2a, płaskorzeźba liści, plastelina, 15×15 cm
Kwiecień Anna, 2a, postać fantastyczna, plastelina, ok 20 cm
Ligaj Barbara, 2a, postać fantastyczna, plastelina, ok. 20 cm
Michota Aniela, 2a, postać fantastyczna, plastelina, ok. 25cm
Pytka Izabela, 2b, postać fantastyczna, plastelina, ok. 25 cm
Rzeczycka Agata, 5b, portret koleżanki, plastelina, ok. 25 cm
Wiśniowska Julia, 4a, autoportret stylizowany, plastelina, ok. 25cm
Zielonka Beata, 4a, autoportret stylizowany, plastelina, ok.25 cm
rzeźba/ pracownia Piotra Szymankiewicza
podstawy projektowania/ pracownia Marty Wasilczyk
podstawy projektowania/ pracownia Piotra Strobla
podstawy projektowania/ pracownia Krzysztofa Kijewskiego
podstawy projektowania/ pracownia Tadeusza Kliczki
podstawy projektowania/ pracownia Matyldy Banasiewicz
projektowanie multimedialne/ pracownia Anny Świerbutowicz-Kawalec
klasa 3a, temat: Zabawka – podstawy modelowania w programie Sketch Up
Julia Jakubowska – żyrafa
Magdalena Opalińska – pies
Natalia Godyńska- koń na biegunach
Dominika Włodek – koparka
Katarzyna Janeczko- aparat fotograficzny
Blanka Zielińska – wózek
Agata Sarzyńska – żaba
Agata Kołtun – konik na patyku
Natalia Psujek – statek
projektowanie multimedialne/ pracownia Roberta Wojniusza
podstawy fotografii i filmu/ pracownia Krzysztofa Wereńskiego
Szymon Przybyła, 5b aranżacja, „Zatrzymać ruch”
Agata Rzeczycka, 5b proj. graficzne, „Zatrzymać ruch”
Iga Giżewska, 5b proj. graficzne, „Pod światło” – impresja
Julia Pluta, 5b proj. graficzne, „Flash” – interpretacja hasła
Jakub Ziółkowski, 4b aranżacja, „Wnętrze”
Maja Jaremek, 4b aranżacja, „Bioforma”
Weronika Pytka, 4b aranżacja, „Wnętrze”
Ewa Kubajka, 5b aranżacja, „Bioforma”
Emilia Czwórnóg, klasa 2a t. rzeźbiarskie, „Rzeczywiste”
Kamila Prażmo, 2a tkanina, „Jesienne klimaty”
Katarzyna Kowalczyk, 2a tkanina, „Jesienne klimaty”
Barbara Ligaj, 2a tkanina, „Rzeczywiste”
Aleksandra Ruszniak, 2a t. rzeźbiarskie, „Impresja”
Kamila Pochodyła, 2b aranżacja, autoportret
Zuzanna Pietrzak, 2b aranżacja, „Rzeczywiste”
Wiktoria Szymczak, 2b aranżacja, „Rytmy”
Dorota Zarucka, 2c, „Pod światło”
Maria Łotysz, 2c, „Zatrzymać”
Maria Łotysz, 2c, „Zatrzymać II”
Aleksandra Kowalczyk, 2c, „Rzeczywiste”
Wiktoria Marucha, 3a snycerka, autoportret
Agata Szarzyńska, 3a snycerka, „Migawki z Miasta”, zdjęcie z cyklu „Fotoreportaż”
Agata Szarzyńska, 3a snycerka, fotografia inspirowana…
Dominika Włodek, 3a tkanina, fotografia inspirowana…
Katarzyna Janeczko, 3a tkanina, „Portret we wnętrzu”
Klaudia Kozieralska, 6b proj. graficzne, autoportret
Magda Wrona, 6b proj. graficzne, „Rytmy”
Weronika Grochal, 6b aranżacja, autoportret
Klaudia Kierozalska, 6b proj. graficzne, „Flesz”
Zofia Zacharewicz, 6b proj. graficzne, „Flesz”
Klaudia Kierozalska, 6b proj. graficzne, fotografia kreowana
Iga Giżewska, 5b proj. graficzne, „Impresja”
Julia Jakubowska, 3a tkanina, autoportret
SPECJALIZACE DYPLOMOWE:
aranżację wnętrz/ pracownia Anny Świerbutowicz-Kawalec i Anny Chmielnik
Maja Jaremek- Dom na skale-projekt domu jednorodzinnego
Maja Jaremek- Dom na skale-projekt domu jednorodzinnego
Maja Jaremek- Dom na skale-projekt domu jednorodzinnego
Weronika Pytka- 4b – Projekt baru day and night
Weronika Pytka- 4b – Projekt baru day and night
Anika Stróżyk – Re-aranżacja mieszkania dla 4 osobowej rodziny
Anika Stróżyk – Re-aranżacja mieszkania dla 4 osobowej rodziny
Anika Stróżyk – Re-aranżacja mieszkania dla 4 osobowej rodziny
Marcelina Nowaczewska- Projekt domku letniskowego
Marcelina Nowaczewska- Projekt domku letniskowego
Marcelina Nowaczewska- Projekt domku letniskowego
aranżację wnętrz/ pracownia Andrzeja Mazusia i Anny Świerbutowicz-Kawalec
Abramiuk-Kajetan_kl2b_Aranzacja-wnetrz_Projekt-funkcjonalny-mieszkania-dla-starszej-Pani-i-mlodego-malzenstwa
Cwikla-Tymon-kl2b_Aranzacja-wnetrz_-Projekt-funkcjonalny-mieszkania-dla-osoby-niepelnosprawnej
Pierzak-Zuzanna_kl2b_Aranzacja-wnetrz_Prajekt-funkcjonalny-mieszkania-dla-rodziny-4-osobowej
Pochodyla-Kamila_kl2b_Aranzacja-wnetrz_Projekt-funkcjonalny-mieszkania-dla-singla
Szymczak-Wiktoria-kl-2b_Aranzacja-wnetrz_-Projekt-funkcjonalny-mieszkania-dla-singielki
aranżację wnętrz/ pracownia Grzegorza Olika i Roberta Wojniusza
Kamila-Maciejewska-5b-Aranzacja-wlasnej-pracowni
Kamila-Maciejewska-5b-Aranzacja-wlasnej-pracowni-2
Kamila-Maciejewska-5b-Aranzacja-wlasnej-pracowni-3
Kamila-Maciejewska-5b-Aranzacja-wlasnej-pracowni-4
Kamila-Maciejewska-5b-Stoisko-targowe-1
Kamila-Maciejewska-5b-Stoisko-targowe-2
Kamila-Maciejewska-5b-Stoisko-targowe-3
Kamila-Maciejewska-5b-Stoisko-targowe-4
Kamila-Maciejewska-5b-Uklad-funkcjonalny-mebli-Vox-1
Kamila-Maciejewska-5b-Uklad-funkcjonalny-mebli-Vox-2
Kamila-Maciejewska-5b-Uklad-funkcjonalny-mebli-Vox-3
Kamila-Maciejewska-5b-Uklad-funkcjonalny-mebli-Vox-4
Ewa-Kubajka-5b-Stoisko-targowe-1
Ewa-Kubajka-5b-Stoisko-targowe-2
Ewa-Kubajka-5b-Uklad-funkcjonalny-mebli-Vox-1
Ewa-Kubajka-5b-Uklad-funkcjonalny-mebli-Vox-2
Ewa-Kubajka-5b-Uklad-funkcjonalny-mebli-Vox-3
Izabela-Krupka-5b-Aranzacja-wlasnej-pracowni-1
Izabela-Krupka-5b-Aranzacja-wlasnej-pracowni-2
Izabela-Krupka-5b-Aranzacja-wlasnej-pracowni-3
Izabela-Krupka-5b-Stoisko-targowe-1
Izabela-Krupka-5b-Stoisko-targowe-2
Izabela-Krupka-5b-Stoisko-targowe-3
Izabela-Krupka-5b-Stoisko-targowe-4
Natalia-Pizon-5b-Aranzacja-wlasnej-pracowni-1
Natalia-Pizon-5b-Aranzacja-wlasnej-pracowni-2
Natalia-Pizon-5b-Aranzacja-wlasnej-pracowni-3
Natalia-Pizon-5b-Stoisko-targowe-0
Natalia-Pizon-5b-Stoisko-targowe-1
Natalia-Pizon-5b-Stoisko-targowe-4
Natalia-Pizon-5b-Stoisko-targowe-5
Natalia-Pizon-5b-Stoisko-targowe-6
Natalia-Pizon-5b-Stoisko-targowe-7
Natalia-Pizon-5b-Stoisko-targowe-8
Natalia-Pizon-5b-Stoisko-targowe-9
Natalia-Pizon-5b-Uklad-funkcjonalny-mebli-Vox-1
Natalia-Pizon-5b-Uklad-funkcjonalny-mebli-Vox-2
Natalia-Pizon-5b-Uklad-funkcjonalny-mebli-Vox-3
snycerstwo/ pracownia Krzysztofa Kijewskiego i Waldemara Arbaczewskiego
techniki rzeźbiarskie/ pracownia Jarosława Skoczylasa i Wojciecha Korycińskiego
tkanina artystyczna/ pracownia Marty Wasilczyk i Anny Łoś
Chaciolka-Jagoda-jesien
Jakubowska-Julia-Bal-Kopciuszka
Jakubowska-Julia-jesien1
Jakubowska-Julia-Suknia-slubna
Jakubowska-Julia-suknia-slubna
Janeczko-Katarzyna-jesien
Janeczko-Katarzyna-jesien
Janeczko-Katarzyna-suknia-slubna
Opalinska-Magdalena-jesien
Opalinska-Magdalena-jesien
Opalinska-Magdalena-suknia-slubna
tkanina artystyczna/ pracownia Piotra Strobla i Anny Łoś
fotografia artystyczna/ pracownia Małgorzaty Kierczuk-Macieszko
thumbnail_gabriela-piotrowska_1b_czlowiek-i-architektura_fotografia
thumbnail_Gawlowska-Julia_1b_czlowiek-i-architektura_fotografia
thumbnail_Zalewska-Marta_1b_moje-tajemnicze-miejsce_fotografia
fotografia artystyczna/ pracownia Małgorzaty Kierczuk-Macieszko i Krzysztofa Wereńskiego
thumbnail_szubartowska-magdalena_3b_bioforma_kolaz-foto
thumbnail_szubartowska-magdalena_3b_bioforma2_kolaz-fot
thumbnail_Wegiel-Anna_3b_bioforma_fotografia
projektowanie graficzne/ pracownia Matyldy Banasiewicz i Anny Chmielnik
Agata Rzeczycka 5b, temat: Projekt monogramu, opracowanie identyfikacji wizualnej wybranej firmy – plansza prezentacyjna. Grafika wektorowa. 100 x 70
Anna Rawka 5b, temat: Projekt monogramu, opracowanie identyfikacji wizualnej wybranej firmy – plansza prezentacyjna. Grafika wektorowa. 100 x 70
Iga Giżewska, 5b, identyfikacja wizualna własnej firmy (logo-monogram, wizytówka, papier firmowy i koperta, gadżety firmowe)
projektowanie graficzne/ pracownia Matyldy Banasiewicz
Maja Kornet, 1b, interpretacja graficzna
M. Kornet cd.
M. Kornet cd.
M. Kornet cd.
Aleksandra Jagiełło
Aleksandra Jagiełło
Aleksandra Jagiełło
Aleksandra Jagiełło
Zuzanna Meresta, 1b, interpretacja graficzna
Z. Meresta cd.
Z. Meresta cd.
Z. Meresta cd.
projektowanie graficzne/ pracownia Anny Chmielnik
klasa 2b, temat: Projekt autorskiego kroju pisma – pangram. Grafika wektorowa. A4
Joanna Arabska
Katarzyna Paszek
Malwina Głowacka
projektowanie graficzne/ pracownia Ryszarda Palucha i Marka Sugiera
projektowanie graficzne/ pracownia Roberta Wojniusza
Opis alternatywny. Galeria składa się z 279 plików graficznych.
Przedstawia prace uczniów z przedmiotów artystyczno-zawodowych wykonane w domach, podczas zdalnej nauki. Tematyka prac jest różna, m. in. pejzaże, postacie ludzkie, postacie zwierząt, aranżacje wnętrz, martwe natury. Technika prac jest zróżnicowana w zależności od przedmiotu.
Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.