Stypendia MKiDN za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2010/11

Stypendia MKiDN  Dnia 15 listopada 2011 r. w Zamku Królewskim w Warszawie wiceminister Monika Smoleń w obecności prof. Wiktora Jędrzejca (Dyrektora Departamentu Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej) oraz Włodzimierza St. Gorzelańczyka (st. Wizytatora – Zakres Ogólnopolski – ds. szkół plastycznych) wręczyła stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego uczniom szkół artystycznych.

Od lewej: Alicja Sawoniuk, Róża Duda, Katarzyna Ziemlewska, Martyna Majczyna, fot. K.G.

Nagrody te są przyznawane młodzieży za osiągnięcia artystyczne za miniony rok szkolny przez specjalną komisję na podstawie wniosków złożonych przez dyrektorów szkół. W tym roku z dziesięciu szkół plastycznych z całej Polski wybrano siedemnastu utalentowanych, młodych artystów.

Tegorocznymi laureatkami z naszej szkoły zostały: Róża Duda, Katarzyna Ziemlewska, Alicja Sawoniuk, Martyna Majczyna, które razem ze swoją Panią Dyrektor Krystyną Głowniak i z Panem Grzegorzem Tomczykiem (nauczycielem rysunku i malarstwa) przybyli na uroczystość związaną z wręczeniem tych bardzo ważnych i prestiżowych nagród.

Uroczystość wręczenia stypendiów MKiDN w Sali Balowej na Zamku Królewskim w Warszawie w dniu 15 listopada 2011 roku

html Wystawa prac stypendystek

image_pdfimage_print