Sukcesy naszych uczniów w grafice projektowej

Miło nam poinformować o sukcesach uczniów Liceum Plastycznego w Zespole Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie w VI Ogólnopolskim Biennale Grafiki Projektowej w Dąbrowie Górniczej w maju 2021 roku.

W kategorii Identyfikacja wizualna Martyna Sokolińska (klasa 3b) zdobyła trzecie miejsce, zaś Katarzyna Pruszkowska (klasa 3b) otrzymała wyróżnienie. Obie uczennice były przygotowywane przez nauczycieli, Ryszarda Palucha i Roberta Wojniusza.

Ponadto praca Anny Rawki (klasa 3b) została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej. Nauczycielami prowadzącymi są Anna Chmielnik i Matylda Banasiewicz.

Serdecznie gratulujemy!

Organizatorami konkursu są: Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie, Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej.

VI Ogólnopolskie Biennale Grafiki Projektowej w Dąbrowie Górniczej – link do strony