Sukcesy ZSP w makroregionalnym przeglądzie 2018

W dniach 22-24 marca 2018 roku w Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym odbył się XIII Makroregionalny Przegląd z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby.
Zespół Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie reprezentowała trójka uczniów: Ada Kosmala, Artur Oseńko i Katarzyna Banasiak, która zdobyła indywidualnie 3 miejsce w klasyfikacji ogólnej. Szkoła zajęła grupowo 3 pozycję.

Przegląd w Gronowie Górnym

Przeglądy makroregionalne mają na celu dokonanie oceny poziomu kształcenia w przedmiotach artystycznych w zakresie rysunku, malarstwa i rzeźby, umożliwienie prezentacji uczniów oraz wymianę doświadczeń pedagogicznych w zakresie najnowszych tendencji w nauczaniu przedmiotów artystycznych.

Szkolę reprezentuje trzech uczniów na podstawie wyników z I etapu szkolnego. Każdy z nich przedstawia dwie dziedziny z wybranych spośród rysunku, malarstwa i rzeźby. Na przeglądzie uczeń prezentuje prace przywiezione z I etapu oraz wykonuje jedną z wybranej dziedziny. Na ocenę składają się średnie z trzech ocen: prac przywiezionych z dwóch dziedzin i pracy wykonanej podczas przeglądu.

Gratulujemy sukcesu!

Prace Katarzyny Banasiak podczas przeglądu

 

Prace Ady Kosmali podczas przeglądu

 

Prace Artura Oseńko podczas przeglądu

E. K.


Źródło fot.

  1. Zespół Szkół Plastycznych im. CK Norwida w Lublinie [W:] facebook.com/lubelskiplastyk [online]. [dostęp 2018.03.26] https://www.facebook.com/lubelskiplastyk
  2. ZSP w Lublinie [W:] facebook.com/lubelskiplastyk [online]. [dostęp 2018.03.28] https://twitter.com/zsp_lublin
image_pdfimage_print