Uczniowie kontra nauczyciele

Marcin Lisowski (4b OSSP)Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 12.10.2016 r. w Zespole Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie odbył się coroczny mecz piłki siatkowej pomiędzy nauczycielami i uczniami. Przy ogromnym dopingu młodzieży i nauczycieli naszej szkoły zwycięsko z rywalizacji wyszła drużyna nauczycieli, wygrywając z reprezentacją uczniów 2:0.
Następnie rozegrano 1.set pocieszenia, aby otrzeć łzy zrozpaczonej młodzieży. Tym razem młodzież zwarła szyki i wygrała set pocieszenia. Uczestnicy meczu otrzymali czekoladowe medale, które uroczyście wręczyli; Pan Dyrektor Krzysztof Dąbek oraz Wicedyrektor Pani Alina Tkaczyk. Kapitanowie zespołów odebrali pamiątkowe dyplomy. Następnie reprezentacje szkoły zostały zaproszone na zdrowy poczęstunek / owoce/ a wszyscy kibice mogli poczęstować się jabłkami. Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego: Teresa Skrzypiec-Rejzner oraz Tomasz Krasowski.