Przedmioty artystyczne

ROK SZKOLNY 2015/16

IV Biennale Grafiki Projektowej Uczniów Średnich Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza, czerwiec 2016

X Ogólnopolski Plener Malarski „Zamość – Perła Renesansu”, Zamość, czerwiec 2016

II Ogólnopolskie Triennale Tkaniny Artystycznej Uczniów Szkół Plastycznych, Supraśl, czerwiec 2016

XVII Ogólnopolskim Plenerze Rzeźbiarskim, „Myślęcinek, czerwiec 2016

XI Ogólnopolskim Konkursie Norwidowskim, Krasnystaw, czerwiec 2016

VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Labirynt Wyobraźni”, Dąbrowa Górnicza, marzec 2016

  • Wyróżnienie – Katarzyna Banasiak (3b OSSP). Martyna Jachowicz (1b OSSP)
    nauczyciel prowadzący: Dorota Andrzejewska – Marzec
  • Kwalifikacja do wystawy – Magdalena Wrona (1b OSSP), Julia Czekaj (3b OSSP), Zuzanna Radzikowska (1b OSSP) oraz Izabela Kucharska (5b OSSP), nauczyciel prowadzący: Matylda Banasiewicz
  • Kwalifikacja do wystawy – Zofia Mitrus (3b OSSP) i Natalia Michalak (3b OSSP), nauczyciel prowadzący: Grzegorz Tomczyk
  • Kwalifikacja do wystawy – Karolina Smoleń (2b OSSP), nauczyciel prowadzący: Dorota Andrzejewska – Marzec

II Ogólnopolski Biennale „W Stronę Fantazji i Wyobraźni”, Lublin, luty 2016

STRONA

  • I nagroda (kategoria grafika) – Magdalena Niścior (4A LP); nauczyciel prowadzący: Zdzisław Kwiatkowski
  • Wyróżnienie (kategoria grafika) – Robert Rejmak (4A LP); nauczyciel prowadzący: Zdzisław Kwiatkowski
  • Nagroda specjalna Dyrektora Muzeum Rzemiosła w Krośnie mgr Ewy Mańkowskiej – Katarzyna Banasiak (3b OSSP); nauczyciel prowadzący: Dorota Andrzejewska – Marzec

III Wojewódzki Konkurs Historyczny „W Hołdzie Bohaterom”, Lublin, luty 2016

I nagroda ex aequo – Katarzyna Banasiak (3b OSSP)

VIII Ogólnopolski Konkurs Projektowy Kalendarz autorski 2016 pt. „TYPOROK”, Poznań, listopad 2015

STRONA

  • Wyróżnienie – Mateusz Obara (4b OSSP)
  • Kwalifikacja do wystawy – Marcelina Borowiec (4b OSSP)

nauczyciele prowadzący: Anna Świerbutowicz-Kawalec

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pudełko zwane wyobraźnią – Hartwig”, Kielce, listopad 2015

  • II nagroda –  Katarzyna Banasiak (3b OSSP)
  • Wyróżnienie – Krzysztof Goluch (3b OSSP)
  • Kwalifikacja do wystawy – Julia Czekaj (3b OSSP)

nauczyciel prowadzący: Dorota Andrzejewska-Marzec

V Ogólnopolskiego Biennale Autoportretu Uczniów Szkół Plastycznych, Radom, październik 2015

  • Wyróżnienie – Katarzyna Banasiak (3b OSSP)
    nauczyciel prowadzący: Dorota Andrzejewska-Marzec
  • Kwalifikacja do wystawy – Martyna Burczaniuk, Nikodem Bielak (uczniowie 3b OSSP) nauczyciel prowadzący: Dorota Andrzejewska-Marzec
  • Kwalifikacja do wystawy Karolina Ciężak (5b OSSP)
    nauczyciel prowadzący: Zdzisław Kwiatkowski
  • Kwalifikacja do wystawy Paulina Pasztaleniec (6b OSSP)
    nauczyciel prowadzący: Grzegorz Tomczyk

X Ogólnopolskie Triennale Rzeźby w Drewnie, Zakopane, październik 2015

STRONA

Rzeźba

  • I nagroda – Dorota Rutkowska (4A LP)
  • I nagroda – Agata Golik (4A LP)
  • III nagroda – Mateusz Maciąg (4A LP)

Nauczyciele prowadzący: Krzysztof Kijewski, Wojciech Koryciński

Płaskorzeźba

  • Wyróżnienie – Katarzyna Kowal (4A LP)
    Nauczyciele prowadzący: Agnieszka Kasprzak, Waldemar Figiel

XII Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa Uczniów Klas Młodszych Szkół Plastycznych, Koszalin, wrzesień 2015

  • Kwalifikacja do wystawy – Katarzyna Banasiak  (3b OSSP)
    nauczyciel prowadzący: Dorota Andrzejewska-Marzec
  • Kwalifikacja do wystawy – Anna Dyrak (4A LP), Magdalena Niścior (4A LP), Ksenia Pyza (3A LP), Tomasz Walencik (2A LP)
    nauczyciel prowadzący: Zdzisław Kwiatkowski

XXIII Ogólnopolski Plener Rysunkowo – Malarski im. Krystyny Drążkowicz dla najzdolniejszych uczniów najstarszych klas liceum plastycznych, Kazimierz Biskupi, wrzesień 2015

III Ogólnopolski Plener Rzeźbiarski w Orońsku, wrzesień 2015

Print Friendly, PDF & Email