Przedmioty artystyczne

PRZEGLĄDY MAKROREGIONALNE KONKURSY MIĘDZYNARODOWE I OGÓLNOPOLSKIE

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE I OGÓLNOPOLSKIE

LATA 2010-2006

V Jubileuszowy Konkurs Plastyczny „Inwazja Aniołów” organizowany przez Towarzystwo Miłośników Kultury Ludowej w Ślesinie, 2010

  • Wyróżnienie – Magdalena Kleszcz, Masza Majewska, Klaudia Miedzińska,

XVIII Ogólnopolski Plener Rysunkowo-Malarski dla najzdolniejszych uczniów klas starszych Liceum Plastycznego, Kazmierz Biskupi, 2010

  • II nagroda – Martyna Pająk

IV Ogólnopolski Plener Malarski „Zamość perłą renesansu”

  • Wyróżnienie – Aleksandra Maik

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wariacje pt. twórczości artystów, patronów szkół plastycznych — J. Cybis” — ZSP w Częstochowie, marzec 2010

II Ogólnopolski Konkurs Projektowy „Kalendarz Autorski 2010”, Poznań, październik 2009

  • II miejsce – Ewelina Krasoń

VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Portret Rodzinny” ZSP w Lublinie, kwiecień 2009

  • III nagroda – Kaja Kurczuk, Wyróżnienie Rektora ASP w Krakowie – Lidia Kierepka

VII Ogólnopolskie Biennale Rzeźby w Drewnie, Zakopane, kwiecień 2009

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wariacje p. t. twórczości artystów, patronów szkół plastycznych – A. Grottger” — ZSP w Częstochowie, marzec 2009

  • II nagroda ex aequo (I nie przyznano) – Dominika Szymanek (malarstwo)
  • II nagroda ex aequo (I nie przyznano) – Mateusz Żydek (grafika)
  • Kwalifikacja do wystawy – Edyty Pacześniak

nauczyciel prowadzący: Anna Świerbutowicz-Kawalec

IX Ogólnopolski Biennale Rysunku i Malarstwa Uczniów Średnich Szkół Plastycznych klas starszych, marzec 2009

  • Kwalifikacja do wystawy – Anna Biadun i Marta Jacznik
    nauczyciel prowadzący: Zdzisław Kwiatkowski, Grzegorz Tomczyk

I Międzynarodowe Biennale Fotografii Szkół Plastycznych „Twórczość Młodych – moi bohaterowie, moi idole, mój styl” w Gdyni, marzec 2009

  • Wyróżnienie – Mariola Bąk (6b  OSSP)
  • Wyróżnienie – Magdalena Brankiewicz (5b OSSP)

nauczyciel prowadzący: Małgorzata Kierczuk – Macieszko, Krzysztof Wereński

Konkurs o „Artystyczny indeks Hestii”

  • kwalifikacje regionalne Aneta Gruszczyk (rok szkolny 2008/2009)
  • Monika Waryszak (rok szkolny 2007/2008)

Ogólnopolski Konkurs Historii Sztuki dla uczniów szkół plastycznych w Dąbrowie Górniczej, grudzień 2008

Ogólnopolski Konkurs „Plastyczne Bajania”, Warszawa 05.05.2006

STRONA

  • I miejsce – Joanna Stachyra
  • II miejsce – Dorota Peciak, Małgorzata Awiorko
  • Wyróżnienie – Aleksandra Sitarska, Aleksandra Koncerewicz

Ogólnopolski Konkurs „Igłą Malowane”, Gorzów Wielkopolski 23.03.2006

Ogólnopolski Konkurs p.t. „Wariacje na temat twórczości Leona Wyczółkowskiego” w kategorii malarstwo, Częstochowa 23.02.2006

Print Friendly, PDF & Email