Wrześniowe obchody rocznic wydarzeń historycznych w ZSP

Dwie uczennice oglądają plansze historyczne na ścianie górnego korytarzy szkoły. Są w maseczkach z powodu obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych. Nieco dalej stoi nauczyciel Krzysztof Wereński. W tle inni uczniowie, duże okna, kwiaty i prace z fotografii na ścianach boksów. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.Dnia 17 września 2020 roku w Zespole Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie odbyły się obchody upamiętniające 81. rocznicę ataku ZSRR na Polskę i 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Dla naszych uczniów były to ważne lekcje historii oraz czas na refleksję i zadumę nad dziejami Polski.

E. K.

Opis alternatywny. Galeria składa się z szesnastu plików graficznych.

Kolorowe plansze historyczne pt.: „Wrzesień 1939” zamieszczone na ścianach górnego korytarzy szkoły. Na dwóch zdjęciach uczennice oglądają plansze. W tle duże okna, kwiaty, rzeźba i prace z fotografii na ścianach boksów.

Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.