Już na stronie można przeczytać zwycięską recenzję książki!

Dnia 5 lutego 2020 roku jury konkursu czytelniczego „Polecam – Przeczytaj” w Zespole Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie przyznało nagrodę Julii Sadurskiej z klasy 2A za recenzję książki Petera Wohllebena pt. „Mężczyzna, który się uśmiechał”.

Serdecznie gratulujemy laureatce i dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Okładka książki. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.W czwartek 6 lutego 2020 roku o godzinie 11.30 (przerwa) na dolnym korytarzu ZSP w Lublinie odbyło się podsumowanie konkursu oraz wręczenie dyplomu i nagrody w wysokości 200 zł, którą ufundowało Stowarzyszenie Lubelski Plastyk. Uroczystości towarzyszyło także ogłoszenie wyniku konkursu Rysunek Miesiąca II 2020 oraz otwarcie wystawy prac z rysunku i malarstwa klas: 1A, 1B, 1C, 4B.

Już wkrótce biblioteka zakupi książkę wygranej recenzji.

Serdecznie zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu. Czekamy na wasze prace w bibliotece szkolnej.

E. K.

fot. Małgorzata Kierczuk-Macieszko

Opis alternatywny. Galeria składa się z dziewięciu plików graficznych.

Na dolnym korytarzu wiszą nagrodzone rysunki. Naprzeciwko znajdują się rysunki i obrazy z malarstwa innych uczniów oraz duża praca z tkaniny artystycznej.

Dyr Krzysztof Dąbek przemawia do uczniów. Razem z Jolantą Jarosińską gratulują i wręczają nagrody uczniom.

Obecny jest także nauczyciel Zdzisław Kwiatkowski.

Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.


PLIKI .pdf

image_pdfimage_print