Wystawa snycerstwa w Zakopanem

Zapraszamy na wystawę snycerstwa prac uczniów Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie.

Wernisaż wystawy odbędzie się 12 marca 2018 roku, godzina 14.00 w Zespole Szkół Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem w Galerii „Strug”, ul. Kościeliska 35.

Prace będą prezentowane do 23 marca bieżącego roku. Wystawa odbywa się w ramach współpracy miedzy zakopiańską  i lubelską szkołą plastyczną.

Fotoreportaż z wernisażu

Także galeria na flickr.com

Na zdjęciu od lewej nauczyciele snycerstwa i rzeźby ZSP w Lublinie: Waldemar Arbaczewski (kierownik pracowni realizacyjnych), Krzysztof Kijewski, Agnieszka Kasprzak, Wojciech Koryciński, Jarosław Skoczylas

Janusz Tomczak, Wystawa snycerstwa z lubelskiego Liceum Plastycznego w Zakopiańskiej galerii „Strug” 2018