Wystawa malarstwa Andrzeja Zwierzchowskiego

Galeria sztuki A10
Plakat, zaproszenie na wystawę Andrzeja Zwierzchowskiego. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.Andrzej Zwierzchowski. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Budowa abstrakcji – malarstwo” autorstwa Andrzeja Zwierzchowskiego. Wernisaż odbył się dnia 6 grudnia 2019 roku o godz. 17.30  w Galerii A10 w Zespole Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie przy ul. Muzycznej 10 a.
Na zdjęciu A. Zwierzchowski (fot. A. Rybczyński)

Z wernisażu:  Fotoreportaż, fot. Małgorzata Kierczuk-Macieszko

Opis alternatywny. Galeria składa się z 15 plików graficznych.

W galerii ZSP w Lublinie ściany i kolumny pomalowane są na biało. Podłoga jest szara. Jest dużo okien, w tym balkonowe z wyjściem do patio. We wnętrzu znajdują się ściany z płyt, na których wiszą obrazy artysty. Przy głównych drzwiach galerii stoi stół przykryty niebieską narzutą z poczęstunkiem.

Jest mało ludzi: zaproszeni gości, nauczyciele i uczniowie. Słuchają przemówień, oglądają wystawę, rozmawiają, piją napoje, uśmiechają się.

Przemawiają: dyr Krzysztof Dąbek, Andrzej Zwierzchowski, Anna Świerbutowicz-Kawalec i inni.
Andrzej Zwierzchowski otrzymuje gratulacje od Anny Świerbutowicz-Kawalec.

Na wernisażu obecni są nauczyciele: Krzysztof Wereński.

Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.