Aukcja prac uczniów ZSP
Szanowni Państwo
Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie w miejscu także niecodziennym.
W Lubelskim Plastyku dnia 12 grudnia 2008 r. o godz. 18.00 odbędzie się AUKCJA prac uczniów i nauczycieli.
Przygotowaliśmy prace malarskie (olej, akryl, akwarela, tempera), tkaniny, w tym także unikatowe batiki, rzeźby w drewnie oraz dzieła graficzne i inne.
Wszystkie eksponaty zostały wykonane pod kierunkiem wysokiej klasy specjalistów – nauczycieli naszej Szkoły – Zespołu Szkół Plastycznych.
W tym dniu Szkoła zaprosiła wiele ważnych osobistości, znaczących dla życia kulturalnego naszego miasta.
Aukcja będzie wzbogacona pokazem medialnym dotyczącym działalności naszej placówki, np. wystawa Portret Rodzinny w Teatrze Narodowym, uzyskanie I nagrody w walce o indeks Hestii, plenery uczniowskie, wernisaże. Galeria szkolna przygotowała liczne wystawy w pomieszczeniach obiektu. Gościnność Rady Rodziców stworzy ciepłą i niepowtarzalną atmosferę, w której nie może zabraknąć Pani/Pana.
Zapraszamy również kandydatów do naszej Szkoły, do gimnazjum oraz do liceum, razem z rodzinami aby potwierdzić słuszność przyszłego wyboru. Podczas aukcji w wyznaczonym miejscu można również pokazać swoje prace nauczycielom Zespołu Szkół Plastycznych w celu określenia możliwości dalszej edukacji artystycznej.
Dochód z Aukcji zostanie przeznaczony na zakup materiałów plastycznych niezbędnych do powstawania nowych, jeszcze piękniejszych i wartościowszych prac.
Samorząd Szkolny, Rada Rodziców ZSP w Lublinie
Lublin, .11.2008
Wybrane prace na aukcję:
Reportaż z przebiegu aukcji