Bal gimnazjalny 2017

Dnia 18.02.2017 r. w Zespole Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida miał miejsce bal gimnazjalny zorganizowany przez uczniów i rodziców klasy III B Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Lublinie. Tradycyjnie całą uroczystość rozpoczęto polonezem. Następnie głos zabrała dyrekcja szkoły: Pan Dyrektor Krzysztof Dąbek oraz Pani Wicedyrektor Alina Tkaczyk. W dalszej kolejności przemówili: przewodniczący Rady Oddziałowej klasy III B Pan Marcin Sławiński oraz przewodnicząca klasy IIIB Patrycja Lipczyńska.

Na zakończenie części oficjalnej wyświetlono pokaz zdjęć przygotowany przez wychowawcę klasy Pana Tomasza Banaszkiewicza zawierający działalność uczniów w latach 2013-2017. Wychowawca podziękował uczniom i ich rodzicom za dotychczasowe wsparcie i współpracę po czym zaprosił wszystkich na niezapomniana zabawę taneczną.

Tomasz Banaszkiewicz

Galeria także na flickr