Europejski Dzień Języków 2020
We wrześniu 2020 roku w Zespole Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie upamiętniliśmy Europejski Dzień Języków, ustanowiony w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy jako coroczne święto przypadające na dzień 26 września. Nasi uczniowie wykonali plansze z humorystycznymi grafikami i tekstami w językach obcych, które zamieścili na wszystkich drzwiach w szkole, zgodnie z prawdą, że znajomość języków obcych otwiera drzwi na cały świat.
E. K.
#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 25%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
Opis alternatywny. Galeria składa się z szesnastu plików graficznych.
Żółte plansze z humorystycznymi grafikami i tekstami w językach obcych zamieszczone na białych drzwiach w szkole, jedne drzwi są beżowe. Na dwóch zdjęciach dwie uczennice oglądają grafiki na drzwiach. W tle kolorowa praca z tkaniny artystycznej na ścianie.
Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.