Karnawał to czas zabaw i szaleństw!

We wtorek, 13 lutego 2018 roku odbył się – tak długo oczekiwany przez uczniów Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie – bal karnawałowy. Tym razem gimnazjaliści, licealiści, nauczyciele i rodzice bawili się w auli, której wystrój przygotowany przez tegorocznych maturzystów nawiązywał do nocy polarnej. W czasie zabawy odbyły się konkursy na najlepsze przebranie indywidualne i przedstawienia klasowe.

Już od bardzo wielu lat, bal kostiumowy cieszący się niesłabnącym powodzeniem wszedł na stałe w edukacyjny cykl nauczania naszej szkoły. Podczas zabawy realizowane są treści, cele oraz zadania z podstawy programowej przedmiotów artystyczno-zawodowych. Jest on, więc nie tylko okazją do połączenia rozrywki i rekreacji z nauką, ale także doskonałą formą integracji całej społeczności szkolnej.

Do zobaczenia na balu za rok!

E.K.

Także galeria na flickr.com