Konkurs Fotografia Miesiąca – X 2019

Stowarzyszenie Lubelski Plastyk Stowarzyszenie Lubelski Plastyk
Nagrodzona fotografia. W tle widać Zamek Królewski w Warszawie. Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.
Laureat: Marcin Lisowski

(klasa 6b OSSP)

tytuł pracy „Stay hydrated”

Marcin Lisowski odbiera gratulacje i dyplom od dyr Krzysztofa Dąbka na dolnym korytarzu szkoły. Obok stoi Jolanta Jarosińska. Za nimi stoją i patrzą na nich uczniowie. Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.Uroczyste podsumowanie II edycji corocznego konkurs „Fotografia miesiąca” i wręczenie nagrody laureatowi odbyły się dnia 7 listopada 2019 roku . Nagrodę w wysokości 200 zł ufundowało Stowarzyszenie Lubelski Plastyk. Pracę można obejrzeć w dolnym korytarzu szkoły.

Na zdjęciu: Krzysztof Dąbek, dyrektor ZSP w Lublinie gratuluje Marcinowi zwycięstwa.

Dyplom dla Marcina Lisowskiego. Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia. Protokół z obrad Jury z 29.10.2019

E. K.