Studniówka 2020

Polonez w wykonaniu uczniów i zaproszonych gości na studniówkę. W pierwszej parze uczennica ubrana w czarną, długą suknię i dyr szkoły Krzysztof Dąbek, Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.Za nami już studniówka maturzystów z Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie. Uczniowie najstarszych klas bawili się w sobotę 1 lutego 2020 roku, jak zwykle w budynku swojej szkoły przy ul. Muzycznej 10a w klimacie mafii lat dwudziestych i trzydziestych, czasów Al Capone, prohibicji, jazzu, swingu, ulicznych potańcówek. Zabawa rozpoczęła się tradycyjnym polonezem.

Na zdjęciu, rząd pierwszy: uczennica Anna Myszkowiak, dyr. ZSP w Lublinie Krzysztof Dąbek

Uczniowie i nauczyciele, Zuzanna Wyroślak i Tomasz Krasowski pozują do zdjęcia. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.W wyjątkowej atmosferze, wyśmienitym jedzeniu i dobrej muzyce, którą poprowadził Disc Jockey Marcin Woś można było naprawdę poszaleć do samego rana. Zgodnie z tradycją młodzież końcowych klas sama opracowała scenografię balu, przystroiła aulę i korytarze, przygotowała rekwizyty. Zaprezentowała część artystyczną złożoną z przestawienia pt. „Dla Pań wszystko” i dwóch krótkich filmów o nas samych, czyli o uczniach z klas 4a i 6b.

Na zdjęciu, w środku: wychowawcy klas maturalnych, Zuzanna Wyroślak (6b), Tomasz Krasowski (4a)

Uczniowie grają scenkę teatralną w boksie stylizowanym na pokój. Na ścianie portrety Zuzanny Wyroślak i Tomasza Krasowskiego. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.Wszyscy wiemy, że organizacja balu maturalnego nie jest rzeczą łatwą, a postawienie sobie poprzeczki wysoko tak, by uczynić go innym od pozostałych wymaga pomysłowości, współpracy, determinacji i zaangażowania.

Studniówka 2020 wpisała się w cały klimat szkoły. Była po prostu inna niż wszystkie!

Galeria zdjęć w Dzienniku Wschodnim, 01.02.2020, fot. Krzysztof Mazur