Stypendium Marszałka dla Weroniki Grochal

Dyplom. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.Miło nam poinformować, że Weronika Grochal, uczennica klasy przedmaturalnej OSSP w Zespole Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie otrzymała stypendium w ramach programu „Lubelska kuźnia talentów 2019-2021”. W dniu 11 grudnia 2019 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów, listów gratulacyjnych, część artystyczna oraz poczęstunek.

Weronice serdecznie gratulujemy sukcesu!

Program stypendialny „Lubelska kuźnia talentów 2019-2021″ skierowany jest do szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, j. obcych nowożytnych, matematyki, przedsiębiorczości lub w zakresie przedmiotów zawodowych, którzy są mieszkańcami woj. lubelskiego lub uczą się w woj. lubelskim oraz w roku szkolnym 2019/2020 będą uczniami szkół zawodowych (poza szkołami dla dorosłych).

E.K.