Uczniowie ZSP w projekcie „Młodzi Kreatywni”

W dniu 27 maja 2002 w siedzibie drukarni Akapit w Lublinie odbyło się podsumowanie i  wręczenie nagród w ramach projektu „Młodzi Kreatywni”.

W przedsięwzięciu zorganizowanym przez  Fundację Movere wzięli udział  uczniowie klasy 3b  ZSP im. C. K. Norwida w Lublinie. Zaprojektowali  oni znaki graficzne dla Stowarzyszenia Inicjatyw Progressus.

Celem projektu było upowszechnianie wśród młodzieży wiedzy z zakresu przedsiębiorczości i kompetencji miękkich potrzebnych na rynku pracy;  podniesienie kompetencji branżowych młodzieży; umożliwienie kontaktu młodzieży z biznesem i środowiskiem NGO; przeprowadzenie konkursu dla młodzieży.

W wyniku przeprowadzonego konkursu jury wyłoniło zwycięskie zespoły:

I miejsce : Martyna Ozimek, Anna Tiemann

II miejsce: Zuzanna Dul, Malwina Głowacka

III miejsce: Małgorzata Jaskólska, Wiktor Grygiel

Nauczycielami koordynującymi projekt z ramienia szkoły byli: Ryszard Paluch i Anna Świerbutowicz –Kawalec.