XII Makroregionalne Biennale „Dyplom 2015”

naglowek

Lublin 08 maja 2015 r.

Szanowny Panie (Pani) Dyrektorze,

Szanowni Państwo.

Zespół Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie w obecnym roku szkolnym 2014/2015, po raz kolejny jest organizatorem biennale, będącego przeglądem wyróżnionych dyplomów  lat 2014 i 2015, w specjalnościach i specjalizacjach szkół plastycznych makroregionu północno – wschodniego.  W związku z podjętymi przygotowaniami, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w imprezie, przekazaniu informacji o tym jakie specjalności i specjalizacje będą reprezentować Państwa szkoły, a także o przesłanie niezbędnych materiałów i informacji do wydawnictwa – katalogu, który będzie towarzyszyć otwarciu XI Biennale w dn. 16 czerwca 2015 r.

Na stronie internetowej ZSP im. C. K. Norwida w Lublinie, w zakładce XII Makroregionalne Biennale „Dyplom 2015” będzie można pobrać stosowne pliki:

1. informację o harmonogramie przygotowań do imprezy,
  2. makietę strony do katalogu (należy ją odesłać na płycie CD w formacie PDF),
  3. schemat przestrzeni ekspozycyjnej dla poszczególnych szkół.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie działania związane z zakwaterowaniem i wyżywieniem, szkoły powinny podejmować we własnym zakresie. Rekomendujemy kontakt w tej sprawie z Bursą Szkół Artystycznych w Lublinie, ul. Muzyczna 8, 20-620 Lublin, tel. 81 534 89 20 (sekretariat).

We wszelkich sprawach związanych z przygotowaniem wystawy, prosimy o kontakt z  kierownikiem sekcji komunikacji wizualnej p. Andrzejem Mazusiem.

Krzysztof Dąbek

Zespołu Szkół Plastycznych
Im. C. K. Norwida w Lublinie

pdf Informacja dla szkół o przygotowaniach do uczestnictwa w XII Biennale „Dyplom 2015”