Drzwi otwarte w Liceum Plastycznym w Lublinie

Dnia 27 kwietnia 2018 roku w drzwi Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie zostały otwarte dla młodzieży – przyszłych kandydatów do Liceum Plastycznego, ich rodziców i opiekunów oraz wszystkich miłośników naszej szkoły. W tym dniu można było, między innymi uczestniczyć we wspólnym graffiti, otrzymać niespodzianki prosto z drukarki 3D, zobaczyć nowoczesne studio fotograficzne, serigrafia (sitodruk), prace uczniów, w tym tegoroczne dyplomy ze snycerstwa, tkaniny artystycznej i projektowania graficznego, odwiedzić sale lekcyjne  i pracownie, a także obejrzeć spektakl przygotowany przez uczniów. Naszych gości po szkole oprowadzała młodzież z ZSP.

W tym roku frekwencja odwiedzających była bardzo duża. W związku z tym przypominamy o końcowym terminie rekrutacji – do 30 maja, o egzaminach wstępnych w dniach 1 i 2 czerwca. Czekamy na Was, do zobaczenia wkrótce!

Fotoreportaż z Dnia Otwartych Drzwi – Galeria na flickr.com

E. K.