Przedmioty artystyczne

ROK SZKOLNY 2016/17

XXV Ogólnopolski Plener Rzeźbiarki w Myślęcinku, czerwiec 2017

I nagroda – Aleksandra Barańska, Milena Smyl, Szymon Sozoniuk ( uczniowie z 3A LP)

XI Ogólnopolski Plener Malarski „Zamość Perła Renesansu”, Zamość, czerwiec 2017

 Wyróżnienie – Ada Kosmala (5b OSSP)

I Ogólnopolskie Biennale Inspiracji „Koniec”, Elbląg, maj 2017

I miejsce – Mateusz Dzieciuch (6b OSSP)
nauczyciel prowadzący: Krzysztof Wereński

XXIV Ogólnopolski Plener Malarski, Jeżów, maj 2017

GRAND PRIX – Katarzyna Banasiak (6b OSSP)

V Międzynarodowe Biennale Fotografii Szkół Plastycznych „WIDZIEĆ WIĘCEJ”, Gdynia, maj 2017

I miejsce (ex aequo) – Mateusz Dzieciuch (6b OSSP)
nauczyciel prowadzący: Anna Świerbutowicz-Kawalec

X Międzynarodowe Biennale „Portret Rodzinny” 2017, Lublin, maj 2017

IV Ogólnopolski Biennale Grafiki Warsztatowej Dzieci i Młodzieży, Radom, marzec 2017

VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – Ekslibris „Bajki, Baśnie I Legendy Polskie”, Radom, marzec 2017

  • Wyróżnienie w kategorii grafika warsztatowa – Zuzanna Nastaj (5b OSSP)
  • Nominacje do grupy nagród i wyróżnień w kategorii grafika warsztatowa – Karolina Wójcikowska (5b OSSP), Stanisław Falenta (5b OSSP)
  • Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej: Joanna Boguta, Marcelina Borowiec, Kaja Brodecka, Kinga Ciepiel, Oliwia Dryło, Mateusz Dzieciuch, Zuzanna Hanc, Julia Janus, Aleksandra Kochańska, Ada Kosmala, Róża Kowalczyk, Kinga Krasucka, Anita Kuna, Paulina Kurek, Elwira Lipko, Mateusz Obara, Artur Ohanesyan, Maciej Rapa, Paulina Renc, Magda Sobiesiak, Sandra Sozoniuk, Gabriel Talarek, Tomasz Wesołowski, Maria Wrona;
    nauczyciele prowadzący: Anna Świerbutowicz-Kawalec, Ryszard Paluch, Robert Wojniusz

I Międzynarodowym Triennale Grafiki, Cieszyn marzec 2017

Międzyszkolny Konkurs „Odkrycia Marii Skłodowskiej-Curie to nie tylko historia…”, Lublin, luty 2017

13 Ogólnopolski Biennale Rysunku i Malarstwa Uczniów Średnich Szkół Plastycznych – Bielsko-Biała, styczeń 2017

XXV Otwarty Konkurs Plastyczny „Kalendarz GOK 2017” – „Uroki polskiej wsi”, Starograd, styczeń 2017

  •  Wyróżnienie – Anna Wójcik (2b OSSP)

IV Ogólnopolskie Biennale Grafiki Projektowej Uczniów Średnich Szkół Plastycznych, Dąbrowa Górnicza, październik 2016

IX Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Dzieła mistrzów inspiracją współczesnej fotografii”, Lublin, listopad 2016

Ogólnopolski konkurs „Bioetyka – prawa człowieka, a zdrowie”, Warszawa, październik 2016

Uczniowie ZSP nagrodzeni w konkursie bioetycznym

  • I miejsce – Julia Czekaj (4b OSSP) za pracę plastyczną w kategorii „Autonomia i prawo pacjenta do udzielania zgody”
  • III miejsce – Marii Osior (2A LP) za pracę plastyczną w kategorii „Głód jako globalny problem zdrowotny”
  • Wyróżnienia – uczniowie z 4b OSSP: Katarzyna Banasiak i Ady Kosmala;  uczniowie z IA LP: Magda Buczek, Justyna Demuchy, Weronika Gajek, Jakub Haszaluka
    nauczyciel prowadzący: Tomasz Banaszkiewicz

Ogólnopolski konkurs „Cichociemni… wracali do Ojczyzny pod osłoną nocy”, Dziwnowo, wrzesień 2016

 I miejsce – Małgorzata Bronka (3b OSSP) w kategorii plac plastycznych szkół ponadgimnazjalnych
nauczyciel prowadzący: Tomasz Banaszkiewicz

Print Friendly, PDF & Email