Wizyta uczniów ZSP w Muzeum Czechowicza

Grupa uczniów stoi przed pomnikiem im. Józefa Czechowicza przy ul. Krakowskie Przedmieście w Lublinie. Młodzież jest w maseczkach z powodu obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.Dnia 12 października 2020 r., dzięki uprzejmości dyrekcji Muzeum Literackiego im. Józefa Czechowicza, uczniowie klas maturalnych, z zachowaniem szczególnych wymagań epidemiologicznych, mogli uczestniczyć w prowadzonej w siedzibie muzeum przy ul. Złotej 3 lekcji muzealnej o naszym słynnym lubelskim poecie. Wysłuchali wykładu na temat jego biografii, dokonali analizy jednego z wierszy i obejrzeli eksponaty związane z Józefem Czechowiczem. Zajęcia prowadziła Pani Anna Marcińczyk.

Agnieszka Aleksandrowicz

Opis alternatywny. Galeria składa się z dziewięciu plików graficznych.

Grupa uczniów siedzi i słucha wykładu w sali Muzeum Literackim im. Józefa Czechowicza. Młodzież jest w maseczkach z powodu obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych. Na jednym zdjęciu jest pracownik muzeum, również w maseczce. Dwa zdjęcia są fotografiami rękopisów poety.

Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.