Studniówka 2015

31 stycznia 2015 roku w naszej szkole odbyła się Studniówka klas IVA i 6b. Tematem przewodnim, jaki wspólnie wybraliśmy było Kino. Tej nocy nie myśleliśmy o maturze.

Zaczęliśmy bal spacerem po czerwonym dywanie oraz pamiątkowym zdjęciem z przyjaciółmi. Następnie mijając wzgórze Hollywood weszliśmy pod niebo pełne gwiazd, aby wziąć udział w gali rozdania Oscarów. W oczekiwaniu na przyznanie nagród obejrzeliśmy dwa filmy krótkometrażowe przedstawiające wspólnie spędzone lata klas maturalnych w szkole. Nadszedł moment, kiedy złote statuetki powędrowały do najjaśniejszych gwiazd naszej szkoły. Po skończonej gali mogliśmy zrelaksować się w kinie samochodowym, zatapiając się w miękkich fotelach czerwonego kabrioletu. Wstąpiliśmy do sklepiku z popcornem oraz zajrzeliśmy do garderoby gwiazd.

Momentem, na który wszyscy czekaliśmy było zatańczenie tańca belgijskiego. Nie mogło w nim zabraknąć laureatów statuetek. Taniec ten sprawił wszystkim dużo radości i był jednym z najlepszych momentów tego wieczoru. Przeplatając zabawę z odpoczynkiem bawiliśmy się do białego rana. Zmęczeni, lecz zadowoleni rozstaliśmy się z myślą, iż ta noc pełna gwiazd zostanie w naszej pamięci na długo.