Aukcja prac uczniów ZSP 2010

Fot. na plakacie Edwarda Hartwiga (za zgodą Pani Julii Hartwig)Dyrekcja, Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Plastycznych im. C.K. Norwida w Lublinie uprzejmie informują, że 20 października (środa) o godz.17 w auli szkoły przy ul. Muzycznej 10a odbędzie się aukcja prac plastycznych, wykonanych przez uczniów i absolwentów naszej placówki.

Przygotowaliśmy prace z różnych dziedzin: malarstwa, rysunku, grafiki, tkaniny, rzeźby i snycerki, które mogą ozdobić każde wnętrze: mieszkania, biura, banku, obiektu handlowego, kawiarni czy klubu.

Prace nadają się na znakomity prezent urodzinowy, świąteczny lub imieninowy. Przyniosą domownikom wiele radości i ocieplą atmosferę, przypominając o miejscu, z którego pochodzą.

Aukcję poprowadzą uczniowie: Katarzyna Szlachta i Damian Rogalski.

Fot. na plakacie Edwarda Hartwiga (za zgodą Pani Julii Hartwig)

W trakcie aukcji spotkacie Państwo z pewnością wielu znajomych doceniających wartość działalności kulturalnej naszej placówki. Czynny będzie bufet kawowy, a także będzie można zwiedzić szkolną Galerię nazwaną Lożą Artystów.

Liczymy na Państwa obecność i jesteśmy przekonani, że spędzimy razem miłe chwile.

Pieniądze pozyskane z aukcji Rada Rodziców przeznaczy na wyjazd do Krakowa na jubileuszową wystawę naszej szkoły.

Komitet Organizacyjny