Wyniki konkursu „Młodość bez uzależnień” 2016

W tym roku odbyła się druga edycja konkursu plastycznego i zarazem profilaktycznego „Młodość bez uzależnień”. Tegoroczne hasło brzmiało: Uzależnienia? Nie potrzebuję ich.
Wpłynęło 26 prac z następujących szkół: Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. T. Makowskiego w Łodzi, Liceum Plastyczne im. B. Morando w Zamościu, Liceum Plastyczne im. W.Kossaka w Łomży, Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. J. Jarzynówny-Sobczak w Gdańsku oraz Zespół Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida
w Lublinie.

Obrady jury odbyły się 18 maja a efektem pracy było wyłonienie trzech prac nagrodzonych oraz jednej wyróżnionej.

Nagrody otrzymali:

• I miejsce: Natalia Linowska, kl. II LP im. W.Kossaka w Łomży
  • II miejsce: Natalia Kawczyńska, kl. I ZPSP im. T.Makowskiego w Łodzi
  • III miejsce: Klaudia Frątczak, kl. I ZPSP im.T. Makowskiego w Łodzi
  • Wyróżnienie: Weronika Biesiaga, kl. III LP im. B.Morando w Zamościu

Laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przygotowanie prac i pokazanie swojego punktu widzenia w tej ważnej sprawie.

Zapraszamy na wernisaż połączony z wręczeniem nagród 24 maja 2016 r. o godz. 14.00 na górnym korytarzu szkoły.