XIII Makroregionalne Biennale „Dyplom 2017”

Otwarcie XIII Biennale Wyróżnionych Prac Dyplomowych Szkół Plastycznych Regionu Północno–Wschodniego „Dyplom 2017” odbyło się 2 czerwca (piątek) 2017 rok, godz. 12.00.

Fotoreportaż z 02.06.2017 (galeria na flickr.com)

Wystawa była czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 17.00.

Na wystawie można zobaczyć wybrane dyplomy z ostatnich dwóch lat ze szkół plastycznych regionu północno-wschodniego:

• Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym
  • Lubelska Szkoła Sztuki I Projektowania PSP im. Stanisława Wyspiańskiego w Lublinie
  • Zespół Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie
  • Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży
  • Liceum Plastyczne im. Elwiro Michała Andriollego w Mińsku Mazowieckim
  • Liceum Plastyczne im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie
  • Państwowe Liceum Plastyczne im. Erica Mendelsohna w Olsztynie
  • I Prywatne Liceum Plastyczne im. Władysława Drapiewskiego w Płocku
  • Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu
  • Liceum Plastyczne im. Artura Grottgera w Supraślu
  • Studio Sztuki – Policealne Studium Zawodowe Plastyczne w Warszawie
  • Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie
  • Liceum Plastyczne im. Bernarda Morando w Zamościu

Ekspozycja prac

Organizator Biennale przygotował dla każdego uczestnika (szkoły) planszę z nazwą oraz przestrzeń dla prac wiszących na panelach z płyty OSB pomalowanych na kolor grafitowy o powierzchni 10 mb. i wysokości 2.5 m. Prezentacja prac wolnostojących (ceramika, makiety, rzeźby) i materiały  do realizacji ekspozycji (kubiki, gwoździe, taker i itp.) szkoły zabezpieczają we własnym zakresie.

Istnieje możliwość skorzystania z kubików szkoły (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Likwidacja wystawy od 26 do 30 czerwca 2017.

PROJEKT DO KATALOGU WYPEŁNIĆ TREŚCIĄ WEDŁUG DOSTARCZONEGO LAYOUTU

zamieszczonego na stronie: www. liceumplastyczne.lublin.pl

• logo i pełna nazwa szkoły,
  • adres, e-mail, strona www,
  • rok powstania,
  • dyrektor,
  • specjalizacje,
  • liczba uczniów,
  • liczba nauczycieli,
  • numer fotografii, autor pracy, tytuł pracy, technika wykonania pracy lub dziedzina sztuki,  nauczyciele prowadzący,

Projekt układu graficznego (tekst i zdjęcia)

Fotografie przeznaczone do publikacji proszę opisać zgodnie z projektem (numer) i umieścić w oddzielnym katalogu w formacie tiff. o rozdzielczości 300 dpi.

Ze względu na wielkość plików, projekt proszę zapisać na płycie cd i przesłać pocztą w terminie do 16. 05. 2017 r.

Noclegi proszę załatwiać we własnym zakresie.

W razie pytań proszę kontaktować się z p. Andrzejem  Mazusiem tel: 505 122 999

PLIKI DO POBRANIA

4 komentarze do “XIII Makroregionalne Biennale „Dyplom 2017”

1. E.Kargul Autor wpisu

Niestety, nie jest to możliwe, ponieważ w sobotę i w niedzielę szkoła nie pracuje. Zapraszamy w pozostałe dni tygodnia do godz. 17.00.

2. Anonim

Dzwoniąc do sekretariatu została mi przekazana sprzeczna odpowiedź. Proponuję zatem dodać dni oraz godziny w jakich wystawa jest czynna, ponieważ są na niej prace uczniów również spoza Lublina, którzy specjalnie jadą obejrzeć swoje prace.

3. E.Kargul Autor wpisu

Tak, jak wcześniej pisałam, wystawę można obejrzeć od poniedziałku do piątku w godzinach pracy szkoły od godz. 8.00 do 17.00. Dodałam już tę informację na stronie. Serdecznie zapraszamy.

Możliwość komentowania została wyłączona.