Konkurs Rysunek Miesiąca V 2017

Stowarzyszenie Lubelski Plastyk Stowarzyszenie Lubelski Plastyk

Laureat: Patrycja Gogłoza  (klasa I b OSSP)

nauczyciel prowadzący: Alicja Kuśmierczyk-Mankiewicz
format pracy B2

Od lewej: Patrycja Gogłoza, Krzysztof Dąbek (dyr ZSP w Lublinie), Jolanta Jarosińska (prezes Stow. Lubelski Plastyk)

Podsumowanie majowej edycji Rysunku Miesiąca i wręczenie nagrody laureatce odbyły się dnia 8 czerwca 2017 roku. Nagrodę w wysokości 200 zł ufundowało Stowarzyszenie Lubelski Plastyk. Pracę można obejrzeć w dolnym korytarzu szkoły.

Serdecznie gratulujemy Patrycji sukcesu, tym bardziej, że w pięcioletniej historii konkursu po raz pierwszy zwycięzcą została gimnazjalistka z pierwszej klasy, która pokonała starszych i bardziej doświadczonych rywali z wyższych roczników.

Tym miłym akcentem kończymy tegoroczne zmagania młodzieży z ZSP w Lublinie o najlepszy rysunek. Na kolejne prace czekamy w nowym roku szkolnym 2017/18. Do zobaczeni we wrześniu!

E. K.

fot. Zdzisław Kwiatkowski