Zakończenie roku szkolnego 2018/19

Dnia 19 czerwca 2019 roku szczelnie wypełniona była aula Zespołu Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie podczas uroczystości kończącej bieżący rok szkolny. Krzysztof Dąbek, dyrektor szkoły podsumował miniony rok szkolny, zwłaszcza osiągnięcia uczniów w nauce – w przedmiotach ogólnokształcących i artystycznych na różnych szczeblach, licealnym i gimnazjalnym (ostatnia, 3 klasa wygasającego poziomu). Docenił także zaangażowanie młodzieży w pozalekcyjne formy aktywności wewnątrz i na zewnątrz szkoły. Wyróżniającym się uczniom zostały wręczone dyplomy i nagrody. Dyrektor podziękował też rodzicom za całoroczne zaangażowanie w edukację i wychowanie swoich dzieci oraz w życie szkoły. Słowa wdzięczności skierował do nauczycieli i pracowników ZSP w Lublinie. Na zakończenie życzył uczniom bezpiecznego i udanego odpoczynku, wakacyjnych radości, przeżycia wspaniałych przygód oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Do zobaczenia we wrześniu!

E. K.

fot. Krzysztof Wereński