Plenery malarskie w Muzeum Wsi Lubelskiej 2021

Jest ciepło i słonecznie. W skansenie znajdują się: wiejskie drewniane chaty pokryte strzechą, drewniane płoty, dużo zieleni. Młodzież rysuje i maluje na bertramach umieszczonych na sztalugach lub opartych o pień drzewa. Koło uczniów siedzi na trawie biała koza. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.Obowiązkowy plener malarski 21-24 czerwiec 2021 r. dla uczniów z klas przedmaturalnych.

Opieka: Zdzisław Kwiatkowski, Małgorzata Przygrodzka, Dorota Andrzejewska-Marzec, Leszek Duma.

21-24 czerwiec 2021 r. plener malarski dla chętnych uczniów z klas I i II: Abramiuk Kajetan kasa 2b, Ćwikła Tymon klasa 2b, Grygiel Wiktoria klasa 2b, Jaskólska Małgorzata klasa 2b, Kotynia Amelia klasa  2b, Kucharska Olga klasa 2b, Pietrzak Zuzanna klasa 2b, Pochodyła Kamila klasa 2b, Winiarczyk Weronika klasa 2b, Jędrejek Maja klasa 2c, Moryl Karolina klasa 2c, Kowalczyk Katarzyna klasa 2a, Stasiak Michalina klasa 2a, Kawiak Karolina klasa 1a, Kostera Wiktoria klasa 1a.

Opieka: Anna Świerbutowicz – Kawalec.

Fot. Zdzisław Kwiatkowski

Opis alternatywny. Galeria składa się z 5 plików graficznych.

Jest ciepło i słonecznie. W skansenie znajdują się: wiejskie, drewniane chaty pokryte strzechą, białe, murowane domy, wybrukowane drogi, dużo zieleni.

Młodzież rysuje i maluje na bertramach umieszczonych na sztalugach lub opartych o pnie drzew.

Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.