Warsztaty rzeźbiarskie w ZSP w Lublinie

Krzysztof Kijewski (nauczyciel). Uczniowie pracują w czasie warsztatów. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.Uczniowie biorący udział w zajęciach opiekuńczo – wychowawczych w dniach 21 – 24. 06. 2021 r., w godz. 9.00-14.00 (klasy I-II PLSP): Gucma Nina klasa 1a, Kasperek Zuzanna klasa 1a, Kępa Malwina klasa 1a, Komar Karolina klasa 1a, Małecka Aleksandra klasa 1a, Świderska Maryla klasa 1a, Cichosz Justyna klasa 2a, Krusiński Jan 2a, Michota Aniela 2a, Serek Iga 2a.
Opieka: Krzysztof Kijewski, Jarosław Skoczylas, Wojciech Koryciński.

Zdjęcie zbiorowe w szkolnym patio. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.

Od lewej nauczyciele: Krzysztof Dąbek (dyr ZSP w Lublinie), Wojciech Koryciński, Krzysztof Kijewski, Jarosław Skoczylas oraz uczestnicy warsztatów.

Fot. Andrzej Mazuś

Opis alternatywny. Galeria składa się z 18 plików graficznych.

Przedstawia uczniów i nauczycieli (Wojciech Koryciński, Jarosław Skoczylas) pracujących w czasie warsztatów rzeźbiarskich w szkolnych obszarach plenerowych i w pracowniach. Młodzież także prezentuje swoje prace wykonane podczas w/w  zajęć.

Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.