Wizyta Leszka Mądzika w ZSP w Lublinie

Leszek Mądzik w auli szkolnej. Kliknięcie w miniaturkę obrazka spowoduje wyświetlenie powiększonego zdjęcia.Dnia 3 września 2021 r. o godzinie 13.00 w auli szkolnej miało miejsce spotkanie z p. Leszkiem Mądzikiem polskim scenografem i reżyserem teatralnym, malarzem, fotografem, profesorem sztuk plastycznych i założycielem Sceny Plastycznej KUL. Spotkanie dotyczyło pozytywnych oddziaływań sztuki na rozwój osobowości młodego człowieka, obszaru działań p. profesora i jego przyszłych projektów. Po spotkaniu z młodzieżą klas III i IV PLSP odbyło się zebranie z uczniami i nauczycielami chętnymi do współpracy w projekcie odsłonięcia pomnika na Majdanku. Pan Leszek Mądzik wyraził chęć dalszej współpracy z naszą szkołą.